Buray'dan oyuncu sevgilisini şaşırtan sözler: "Evlilik aşkı öldürüyor"

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre şarkıcı Buray ve oyuncu sevgilisi Ezgi Şenler, önceki akşam Kuruçeşme'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan sevgililer, "Konserlerden ve setten fırsat bulduğumuz bir gündü.

Buray'dan oyuncu sevgilisini şaşırtan sözler:

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre şarkıcı Buray ve oyuncu sevgilisi Ezgi Şenler, önceki akşam Kuruçeşme'de bir mekandan çıkarken görüntülendi.Buray'dan oyuncu sevgilisini şaşırtan sözler:


Gazetecilerin sorularını yanıtlayan sevgililer, "Konserlerden ve setten fırsat bulduğumuz bir gündü. Onu da değerlendirmek istedik" dedi.Buray'dan oyuncu sevgilisini şaşırtan sözler:


İlişkilerinin çok güzel gittiğini söyleyen ikili, "Bu ilişki evliliğe doğru gider mi?" sorusuna, "Oralara hiç girmeyelim. Şu an çok mutluyuz" dedi.

ŞAŞIRTAN CEVAP

Gazetecilerin "Evlilik aşkı öldürür mü?" sorusuna güzel oyuncu Ezgi Şenler, "Ben hiç evlenmedim. Bilmiyorum" cevabını verirken, Buray ise, "Evlilik çok farklı bir durum. Evlilikte çok değişik dengeler var. O yüzden aşk ölüyor" yanıtını verdi.Buray'dan oyuncu sevgilisini şaşırtan sözler:


Şenler, sevgilisinden gelen bu sürpriz yanıt karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER