Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Buray, Kıbrıslı olduğunu hatırlatarak, “Buradaki konserlerim benim için güzel geçer.

Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi

Sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Buray, Kıbrıslı olduğunu hatırlatarak, “Buradaki konserlerim benim için güzel geçer. Arkadaşlarım ve ailem beni dinlemeye gelir” dedi.


Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi


Sahne kıyafeti seçimine ekibi ile birlikte karar verdiğini belirten Buray, “Kıyafetim yaza özel tasarım. Rengine ve kumaşıma ekibimle birlikte karar veriyoruz” dedi.


Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi - Resim : 2

Buray, sevgilisi Ezgi Şenler’in kıyafetlerine karışıp karışmadığı sorusuna yanıt verdi.Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi - Resim : 3


Buray, “Kesinlikle karışmaz. Ben de onun giyimine karışmam” diye konuştu.

Ezgi’nin ailesiyle tanıştığını açıklayan Buray, “Ezgi ile iki gün baş başa Kıbrıs’ı gezdik. Ezgi ailemle tanışıyor. Ezgi benim bir şarkımı etiketleyip şarkı çok güzel olmuş diye yazdı. Sonra konuşmaya başladık. Böylece sosyal medyadan tanışmış olduk” dedi.Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi - Resim : 4


Buray, ayrıca 11 Ağustos'ta yeni singlenı çıkaracağının müjdesini verdi.


Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi - Resim : 5


Röportajın ardından kendisini dinlemeye gelen sevenlerinin karşısına çıkan Buray, sevilen hit şarkılarını hayranlarıyla birlikte hep bir ağızdan coşkulu şekilde seslendirdi.Buray şarkılarını sevgilisi Ezgi için seslendirdi - Resim : 6Muhteşem performansının yanı sıra eşsiz sahne şovlarıyla da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Buray, alkışlar eşliğinde konserini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER