Burcu Kara: "Masal evimiz hazır"

Daha önce, "Evin çökmesine gönlüm hiç razı değildi.

Burcu Kara:

Daha önce, "Evin çökmesine gönlüm hiç razı değildi. Bir delilik yapıp restorasyona karar verdik" diyen 41 yaşındaki oyuncu, bir süredir eşiyle birlikte tadilat işleriyle uğraşıyordu.

"BİZ ARTIK BURADA ÇOCUKLUĞUM VE ANILARIMIZLA YAŞAYACAĞIZ"

Önceki gün, tadilatın bittiğini duyuran ve köy evinin son görüntüsünü Instagram'dan yayınlayan Burcu Kara, duygularını şu sözlerle dile getirdi:

"Yolun sonuna geldik. İnanamıyorum evin bittiğine. Bu hayatımın sonuna kadar içinde yaşayacağım bir mutluluk! Her noktasını dokunarak, özenerek yaptığımız masal evimiz... Bu küçük kız o zamanlar dayısının oğullarıyla birlikte, sapanla camlarını kırdığı evi yeniden yaptırdı. Biz artık burada çocukluğum ve anılarımızla beraber yaşayacağız. Anneannem ve dedem de bizimle her an birlikte olacaklar. Canım sevdiğime bana bu yolda yoldaş ve destek olduğu için, benim köklerime ve anılarıma bu kadar kıymet verdiği için ne kadar teşekkür etsem az... İyi ki sen, hep sen, her şeyde sen... Bu süreçte hep yanımda olan, güzel dilekleri ve dualarıyla bu süreci daha da anlamlandıran tüm takipçilerime de ayrıca teşekkür ederim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER