Büşra Pekin ve Müjde Uzman şarkıcı oluyor

Türk Pop müziğinin başarılı ismi Sinan Akçıl, iki sürpriz projeye hazırlanıyor. Takvim Gazetesi'nin haberine göre bugüne dek sayısız hit şarkıya imza atan Akçıl, bu kez başarılı oyunculuklarıyla çok sevilen Müjde Uzman ve Büşra Pekin'le müzikal yolculuğa çıkıyor..

Büşra Pekin ve Müjde Uzman şarkıcı oluyor

Türk Pop müziğinin başarılı ismi Sinan Akçıl, iki sürpriz projeye hazırlanıyor.

Takvim Gazetesi'nin haberine göre bugüne dek sayısız hit şarkıya imza atan Akçıl, bu kez başarılı oyunculuklarıyla çok sevilen Müjde Uzman ve Büşra Pekin'le müzikal yolculuğa çıkıyor.

Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme Arena sahnesinde de beraber düet yaptığı Uzman'ın ilk single çalışmasına imza atacak.

Büşra Pekin ve Müjde Uzman şarkıcı oluyor


Güzel oyuncu, söz ve müziği Akçıl imzalı çok ses getirecek şarkıyı yine başarılı müzisyenin prodüksiyonuyla beğeniye sunacak. Sinan Akçıl, eski şarkıların yeniden söyleneceği bir proje albümde yer alacak olan Büşra Pekin'in seslendireceği parçanın da düzenlemesini yapacak.Büşra Pekin ve Müjde Uzman şarkıcı oluyor - Resim : 2


2014'te "Hadi İnşallah" filminde beraber rol alan Müjde Uzman ile Büşra Pekin, böylece yıllar sonra Sinan Akçıl sayesinde yeniden buluştu.

Geçtiğimiz akşam Akçıl'la stüdyoya giren iki güzel oyuncunun şarkıları merakla bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER