Can Bonomo'nun konserinde sürpriz konuk

Biletleri tükenen konserde, enerji dolu performansı ve sevilen şarkıları eşliğinde izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatan Can Bonomo, sürpriz konuklara da yer verdi.  Demet Evgar, Nova Norda ve Can Temiz'i sahnesinde ağırlayan Can Bonomo, yaklaşık 2 saat kaldığı sahne öncesi ba.

Can Bonomo'nun konserinde sürpriz konuk

Biletleri tükenen konserde, enerji dolu performansı ve sevilen şarkıları eşliğinde izleyicilere unutulmaz bir akşam yaşatan Can Bonomo, sürpriz konuklara da yer verdi. 


Can Bonomo'nun konserinde sürpriz konuk


Demet Evgar, Nova Norda ve Can Temiz'i sahnesinde ağırlayan Can Bonomo, yaklaşık 2 saat kaldığı sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak duygularını dile getirdi: "Bu akşam çok heyecanlı ve mutluyum. Rutin olarak provalarımızı yapıyoruz ama bu akşamki konser için özel olarak hazırlandık. Çok sevdiğim dostlarım Demet Evgar, Nova Norda ve Can Temiz bu akşam yanımda.


Can Bonomo'nun konserinde sürpriz konuk - Resim : 2


Yeni albümümün kayıtları için uzun süredir stüdyodayım. Hepsi yine benim şarkılarım.  Çok sevdiğim arkadaşlarım var albümün içerisinde. Bir tane sürpriz bir düetimiz de var. Önümüzdeki aylarda yayınlamayı planlıyoruz."


Can Bonomo'nun konserinde sürpriz konuk - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER