Can Yaman'ın kurduğu dernekten anlamlı hareket

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Can Yaman geçen aylarda düzenlenen “Duvarları Yıkın” sloganlı dayanışma turu kapsamında İtalya’yı gezmiş ve çocuklar için kurduğu Can Yaman For Children derneği adına destek toplamıştı. Bu kapsamda yapılan çalışmalardan biri de U.

Can Yaman'ın kurduğu dernekten anlamlı hareket

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Can Yaman geçen aylarda düzenlenen “Duvarları Yıkın” sloganlı dayanışma turu kapsamında İtalya’yı gezmiş ve çocuklar için kurduğu Can Yaman For Children derneği adına destek toplamıştı.


Can Yaman'ın kurduğu dernekten anlamlı hareket


Bu kapsamda yapılan çalışmalardan biri de Umberto Polikliniği Çocuk Nöropsikiyatrisi Enstitüsü’ne yardım etmekti. Toplanan kaynaklarla Roma’daki harap bir bina dernek tarafından çocuklara, gençlere ve onların ailelerine keyifli zaman geçirecekleri şekilde yenilendi.


Can Yaman'ın kurduğu dernekten anlamlı hareket - Resim : 2


Can Yaman, uzun soluklu projelere imza atmaya devam eden Can Yaman For Children derneğinin yenilediği binanın eski ve yeni halini paylaştı. 


Can Yaman'ın kurduğu dernekten anlamlı hareket - Resim : 3


Çocuk Psikiyatrisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Pisani, Can Yaman ve kurduğu derneğe teşekkür ederek ekledi: "Gelin dünyayı birlikte daha parlak hale getirmeye devam edelim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER