Can Yaman rolü Emre Kıvılcım'a kaptırdı!

‘Erkenci Kuş’ dizisiyle yıldızı parlayan ve rol arkadaşı Demet Özdemir’le yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Can Yaman, büyük paralarla çekimlerine başlanan dönem filminin kadrosuna dahil edilmek istendi. 5 sezon TRT’de izlenme rekorları kıran "Diriliş Ertuğr.

Can Yaman rolü Emre Kıvılcım'a kaptırdı!

‘Erkenci Kuş’ dizisiyle yıldızı parlayan ve rol arkadaşı Demet Özdemir’le yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Can Yaman, büyük paralarla çekimlerine başlanan dönem filminin kadrosuna dahil edilmek istendi.

5 sezon TRT’de izlenme rekorları kıran "Diriliş Ertuğrul" dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan gelen bu iş teklifini kabul etmek isteyen Can Yaman, "Erkenci Kuş" dizisinden onay çıkmayınca rolü alamadı.Can Yaman’ın talihsizliği ise "Erkenci Kuş"un ansızın final kararı alması oldu.

Ummadığı anda işsiz kalan ve büyük yatırım yapılan sinema filmine de dahil olamayan Yaman’ın rolünü ise yakışıklı isim Emre Kıvılcım kaptı. 

Sosyal medya hesabında yeni sinema filminin senaryosunu paylaşan yapımcı Mehmet Bozdağ, projenin adının da 'Türkler Geliyor, Adaletin Kılıcı' olduğunu duyurdu. Ünlü yapımcı, sosyal medya paylaşımında “Yeni filmimiz. Sefer bizden, zafer Allah’tan” şeklinde not düştü.

Güneş Gazetesi'nin haberine göre yönetmenliğini Kamil Çetin’in yapacağı bu filmde başrolü, Emre Kıvılcım’la birlikte genç yeteneklerden Ece Çeşmioğlu paylaşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER