Cemre Baysel'in yeni projesinde kadro netleşti

Birsen Altuntaş'ın haberine göre OGM Pictures'ın “Yalı Çapkını”, “Ömer” ve “Çöp Adam”ın ardından bu sezon çekeceği ilk yeni dizi “Saklambaç”…  Nadim Güç‘ün yöneteceği, Armağan Gülşahin‘in yazdığı dizinin son olarak 20 Eylül’de sete çıkması.

Cemre Baysel'in yeni projesinde kadro netleşti

Birsen Altuntaş'ın haberine göre OGM Pictures'ın “Yalı Çapkını”, “Ömer” ve “Çöp Adam”ın ardından bu sezon çekeceği ilk yeni dizi “Saklambaç”… 

Nadim Güç‘ün yöneteceği, Armağan Gülşahin‘in yazdığı dizinin son olarak 20 Eylül’de sete çıkması planlanıyor.

Dizide Uraz Kaygılaroğlu “Mete”, Cemre Baysel “İncila”, Asude Kalebek “Naz”, Tamer Levent “Kont Ziya”, Şenay Gürler “Belgin”, Nilüfer Açıkalın “Gülten”, Sevinç Erbulak “Füsun”, Ceyda Düvenci “Filiz”, Gökşen Ateş “Tansu”, Edip Saner “Bahri” ve Açelya Devrim Yılhan “Müberra” rollerine hayat verecek.

Dizinin yeni bir değişiklik olmazsa OGM Pictures‘ın 3 yıl süren fenomen projesi “Camdaki Kız” dizisinin yayın günü ekrana gelmesi bekleniyor. Kulislerde eğer yetiştirilirse dizinin 12 Ekim Perşembe günü ekranda olacağı konuşuluyor.

Kalabalık bir ailede yaşanan olayların çarpıcı bir dille ele alındığı dizinin kadrosuna Kamil Güler katıldı.


Cemre Baysel'in yeni projesinde kadro netleşti


Güler dizide Naz’ın (Asude Kalebek) babası ve Filiz’in (Ceyda Düvenci) eşine hayat verecek.


Cemre Baysel'in yeni projesinde kadro netleşti - Resim : 2

Başrolde aile içi entrikanın olduğu dizinin kadrosuna ayrıca genç bir yetenek katıldı. 

Sıla Korkmaz “Saklambaç”ta Emine rolünü canlandıracak ve halası Müberra’yla beraber Naz’ın ailesinin sahibi olduğu konağa çalışmak için gelen İncila’nın (Cemre Baysel) en yakın arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.


Cemre Baysel'in yeni projesinde kadro netleşti - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER