'Çerkez kızıyım, hakkımı yemeyelim'

"(Kanlı Komedya Caligula) komik bir oyun"Baba Sahne’nin yeni oyunu 'Kanlı Komedya Caligula' ile tiyatro seyircisiyle buluşan Ecem Üstündağ, oy

'Çerkez kızıyım, hakkımı yemeyelim'

"(Kanlı Komedya Caligula) komik bir oyun"

Baba Sahne’nin yeni oyunu 'Kanlı Komedya Caligula' ile tiyatro seyircisiyle buluşan Ecem Üstündağ, oyunun detaylarını anlattı: Ahmet Saraçoğlu, Levent Öktem ve Pınar Coşkun’la birlikte oynuyoruz.  75 dakikalık çok komik bir oyun. MS 41 yılında yaşamış ve sadece 4 yıl hükümdarlık yapmış Caligula denilen Sezar’ın hayatından kesitler sunuyoruz. Stefan Tsanev’in kaleme aldığı ve gerçekten çok ciddi bilgiler vererek yazdığı bir oyun. Anlatılan her şey yaşanmış bir de. Ben de burada bir tragedya sanatçısını oynuyorum.

"Bungee jumping yapmayı çok istiyorum"

Güzel oyuncu, ekstrem sporlara merakı olup olmadığı sorusuna, “Scuba diving yapıyorum. Bungee jumping yapmayı da çok istiyorum ama nasıl olur bilmiyorum. Aslında annelikle birlikte kaygılar geliyor insana. Uçağa binmek bile öyle dolmuşa binmek gibi olmuyor. Ama mutlu olacaksa çocuğum da yapsın ve ben ön ayak olacaksam da ne mutlu bana” cevabını verdi.

"Mustafa’dan çok yemek öğrendim"

Eşi Mustafa Üstündağ’ın yemek pişirme konusunda çok başarılı olduğunu ve kendisine de bu konuda çok fazla şey öğrettiğini dile getiren Ecem Üstündağ, “Mustafa'dan çok şey öğrendim. Ayıptır söylemesi kuru patlıcan dolmasını efsane yapar. Maşallahı var. Ben de Çerkez kızıyım şimdi hakkımı yemeyelim. Bir şeye elimi attım mı güzel oluyor” dedi.

"Saçlarımı 3 numaraya vurdurdum"

Ecem Üstündağ, bir röportajında yaptığı “Çok sakinmişim, 14 yaşından sonra ergenlikle beraber hareketlenmişim” açıklaması sorulunca şöyle konuştu:“Doğru. Hormonlarla alakalı bence. Bir de istek nedir, hayat, kavram, tanım, onların hepsi karşılığını bulmaya, o kafayı yakmaya başladığın zaman orada sana bir geliyor. Saçımı 3’e vurmuşluğum var. Ben evin prensesi, can kızına bir şey oldu ve saçlarımı kazıttım.”

"Saça ilk boya 2 yıl önce"

Güzel oyuncu, saçlarını ilk kez 2 yıl önce boyattığını söyledi: Saçlarımı ilk kez 2 sene önce bir film için boyattım. O da kahverengi saçı siyaha boyattım. Gençler de yapmasınlar, boyatmasınlar, yazıktır. Çok yıpranıyor saçlar.

"Mustafa bana 'Cico' diyor"

Eşi Mustafa Üstündağ’ın kendisine taktığı lakabı açıklayan Ecem Üstündağ, “Mustafa bana 'Cico' diyor. Arada 'Eco' diyor. Ben ona 'aşkım', 'sevgilim', 'hayatım' diyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2018, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER