'Çöp Adam' dizisinde beklenmeyen ayrılık!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre "Çöp Adam" dizisi 2.

'Çöp Adam' dizisinde beklenmeyen ayrılık!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre "Çöp Adam" dizisi 2. sezonuyla Star TV’de seyirciyle buluşacak. Ay sonu başlaması planlanan çekimleri öncesi dizinin hikâyesi yön değiştireceği için 6 oyuncu birden kadro dışı kalmıştı. 

Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği dizinin senaristi de değişti.

Yeni senarist Meriç Demiray oldu.

Kulislerde dolaşan söylentilere göre eski senarist Deniz Madanoğlu’yla başrol oyuncuları Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yıldızı barışmadı.

İki oyuncu dizinin hikâyesinin geldiği noktadan memnun kalmadı.


'Çöp Adam' dizisinde beklenmeyen ayrılık!

"Öpüşme sahnesine çok sinirlendi"

Özellikle Engin Altan Düzyatan’ın diziye “Elit” rolüyle dahil olan Ezgi Çelik’le kendisine yazılan öpüşme sahnesine itiraz etti.

Sahnenin dizinin içinde inandırıcı durmayacağını belirtti ve çok sinirlendi. Peş peşe yaşanan krizler sonrası dizide hem hikâye, hem de senarist değişikliğine gidildi.'Çöp Adam' dizisinde beklenmeyen ayrılık! - Resim : 2

Sezon finali yapılan 25. bölümde bebeği kaçırılan Tamer (Engin Altan Düzyatan) ve Peri’yi (Elçin Sangu) yeni sezonda daha aksiyonu bol sahneler bekliyor.


'Çöp Adam' dizisinde beklenmeyen ayrılık! - Resim : 3

Öte yandan kulislerde konuşulan bir diğer söylenti de reytingi çok parlak olmayan diziyle ilgili Engin Altan Düzyatan’ın en az yılbaşına kadar devam etmesi koşuluyla yeni sezon teklifini kabul ettiği yününde…

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER