Danla Bilic Kubilay Aka sorulunca ne söyledi?

Sosyal medya fenomeni Bilic'in önceki günlerde makyaj malzemelerini takipçilerine dağıttığını anlatırken yaptığı paylaşımda "Niye yolluyorsun?" sorusu gelince "Şuna çok inanıyorum.

Danla Bilic Kubilay Aka sorulunca ne söyledi?

Sosyal medya fenomeni Bilic'in önceki günlerde makyaj malzemelerini takipçilerine dağıttığını anlatırken yaptığı paylaşımda "Niye yolluyorsun?" sorusu gelince "Şuna çok inanıyorum. Bir şeye yer açmazsan yenisi gelmez" demesinin eski sevgilisine gönderme olduğu düşünüldü.

Bir diğer videoda ise açıklamasına netlik kazandıran Danla Bilic, "Yani orası eskilerle ve hevesini aldıklarınla doluysa yenisi gelmez" diyerek, "Bunu sadece makyaj malzemesi olarak düşünmeyin. Bu bahsettiğim ilişkilerde olabilir" ifadelerini kullanmıştı.

TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında yayınlanan habere göre Danla Bilic'e eski sevgilisi Kubilay Aka'ya gönderme yapıp yapmadığı soruldu.

"Hiç bir erkek arkadaşıma hayatım boyunca gönderme yapmadım. Çünkü hepsi benim bebeklerim" diyerek kahkaha atan Danla Bilic, "Öyle bir şey yok. Çok tatlı iki insanız arkadaşlığımıza devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER