Demet Akalın'dan 'Odalarımız ayrı' itirafı!

Şimdilerde "Alâ" adlı şarkıyla kendisinden söz ettiren Demet Akalın, şarkıyı birlikte seslendirdiği Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu ile katıldığı '2.Sayfa' programında konuşulacak açıklamalar yaptı. Geçen yıl boşandığı eşi Okan Kurt’la birlikte yeniden evleni.

Demet Akalın'dan 'Odalarımız ayrı' itirafı!

Şimdilerde "Alâ" adlı şarkıyla kendisinden söz ettiren Demet Akalın, şarkıyı birlikte seslendirdiği Deniz Seki, Işın Karaca ve Cansu Kurtçu ile katıldığı '2.Sayfa' programında konuşulacak açıklamalar yaptı.

Geçen yıl boşandığı eşi Okan Kurt’la birlikte yeniden evlenip evlenmeyeceği yönündeki bir soruya yanıt veren Akalın; “Ben bir daha evlenmem. Siz benden ne istiyorsunuz? 13 aydır yalnız yatıyorum. Odalarımız ayrı. İlişki ile alakalı değil, çocukla alakalı bir durum” şeklinde konuştu. Hira’ya sabah saatlerinde kendisinin baktığını söyleyen Akalın, akşam saatlerinde kızlarının bakımıyla Okan Kurt’un ilgilendiğini söylerken; “Hira çok deli yatıyor. Büyük bir yatak yaptırdık. Üst katta babasıyla uyuyor” şeklinde bir açıklamada bulundu.

“ÜNÜMÜ KULLANMIYORUM”

Akalın, günlük hayatta şöhretinden istifade edip etmediğine dair bir soruya ise; “Bankada sıramatikten numara alıyorum, güvenlik kontrolünde x-ray’den geçiyorum. Asla ünlülüğümü kullanmıyorum. Spor ayakkabı giyiyorum ve asla polemiğe girmiyorum” yanıtını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER