Demet Akalın'dan üzücü açıklama: "5 profesör gezdim, tedavi görüyorum"

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre ayrıca migren tedavisi gördüğünü belirten 50 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın, "Tansiyonum düştü, diyetteyim, başım dönüyor.

Demet Akalın'dan üzücü açıklama:

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre ayrıca migren tedavisi gördüğünü belirten 50 yaşındaki şarkıcı Demet Akalın, "Tansiyonum düştü, diyetteyim, başım dönüyor. 1.5 aydır migren tedavisi görüyorum. Onun için çok kortizon kullandım, haliyle biraz kilo aldım. 100 kilo olayım, yeter ki şu ağrılardan kurtulayım. 5 profesör gezdim!" dedi.

Kortizonlu ilaçların ardından oksijen tedavisine başladığını ifade eden Demet Akalın, son dönemde kapalı sahne kıyafetleri tercih etmesinin nedeninin de aldığı kilolar olduğunu açıkladı.

Ünlü isim, konuyla ilgili, "Kızlar çok şahane giyiniyorlar ama sağlık daha önemli. Düşmanım yok ama Allah kimsenin başına böyle bir ağrı vermesin!" şeklinde konuştu.

Öte yandan Demet Akalın'ın 2017 yılında yayınlanan "Kulüp" adlı şarkısı, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarında yeniden gündeme gelmişti.

Şarkının başarısından dolayı mutluluk duyduğunu ifade eden Akalın, espriyle karışık Eurovision'a katılabileceğini söyledi. Ünlü popçu, "Trabzon'da onu akıl edeni bulmak lazım. Ozan'a (Doğulu) söylüyorum 'Şarkıyla ilgili bir şeyler yapalım.' diye. Hatta 'Eurovision bile yapalım.' diyorum. Ozan 'Fazla uçma istersen.' diyor. İngilizcem olsa belki katılırım. Şarkı o kadar büyük bir şarkıydı ki 4 sene geçti yine patladı. Trabzon'da acayip heyecanlandım. Bodrum'a gidiyorum herkes yolumu çeviriyor. İstanbul'da da öyle... Ne kadar çok Trabzonsporlu varmış!" diye konuştu.

Akalın, ayrıca Aleyna Tilki ile arasına yaşanan 'dünya starlığı' polemiğine de değindi. Tilki'yi sevdiğini vurgulayan Demet Akalın'a, Aleyna Tilki'nin "Benim dünya starlığımı konuşalım." sözlerinin hatırlatılması üzerine ünlü şarkıcı, "Ben çok isterim ama dünya starı falan olmaz! Bir tane var o da Tarkan. Bizden başka dünya starı çıkmaz. Gerçeği kabullenelim." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Lesliefeews
Lesliefeews - 1 ay Önce

На этом сайте вы можете получить список разных услуг под разные задачи.
Медицинский сервис по получению справок того или иного вида, советую ознакомиться.

диплом вуза купить
купить дипломы специалиста в москве
диплом аттестат куплю
купить диплом с реестром
купить диплом москва
купить диплом колледжа
купить аттестат образование
дипломы цена
где купить диплом магистра
диплом цена
купить диплом
диплом о высшем образовании государственного образца купить


Source:
Одобрено модерацией

TracyTop
TracyTop - 1 ay Önce

Hello,

Music private FTP service is a community for DJ’s & fans that helps you gain full access to exclusive electronic music. https://0daymusic.org
https://0daymusic.org/FTPtxt/

Best Regards, 0daymusic Team

Sunburstauk
Sunburstauk - 1 ay Önce

Preserved about 300 thousand.

Henryjulse
Henryjulse - 1 ay Önce

1 Doları anında 100 dolara çevirin. Finansal Robotu kullan. https://julse.bode-roesch.de/julse

Vortexuyx
Vortexuyx - 1 ay Önce

handwritten by the author.

EverettPaike
EverettPaike - 1 ay Önce

SEO продвижение сайтов любой тематики и на любом CMS (движке). Команда профессионалов имеет индивидуальный подход к каждому клиенту. Грамотно создадим стратегию продвижения и запустим Ваш сайт в работу. Вы сразу заметите улучшение позиций и повышение траста на своих площадках. Обращаться в телеграмм @pokras777, каждый вебмастер останется довольным.

либо в скайп логин pokras7777

RHzs43hgndIpuiSy

Henryjulse
Henryjulse - 1 ay Önce

Çoğu başarılı insan zaten Robot kullanıyor. Musun? https://julse.bode-roesch.de/julse

EverettPaike
EverettPaike - 1 ay Önce

Если хотите улучшить ранжирование своей интернет площадки в поисковых системах, значит Вам необходим аудит сайта. Мы готовы приложить все усилия и указать вебмастеру на ошибки в его коде. После внесения правок, сео трафик будет стремительно расти вверх, как и позиции продвигаемого донора. Для заказа обращайтесь в телегу @pokras777.

либо в скайп логин pokras7777

RHzs43hgndIpuiSy


SIRADAKİ HABER