Demet Akalın'ın 'Okan'sız' tatili dedikodu çıkarttı!

Demet Akalın'ın "Okan'sız" tatili dedikodu çıkarttı!

Demet Akalın'ın 'Okan'sız' tatili dedikodu çıkarttı!
Hürriyet'te yer alan habere göre ünlü şarkıcının eşi Okan Kurt'la aralarının açık olduğu bu yüzden kafa dağıtmak için tatile çıktığı iddia edildi. Çıkan haberler karşısında isyan eden Demet Akalın sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: "Yok yüzüm asıkmış, yok Okan'la aram kötüymüş! Vay efendim yalnız gelmişim de aramız açıkmış? Daha neler ya! İki ay önceden geleceğimiz belliydi. Başka boş vaktim yoktu, kızım da bu kadar yol gelemeyeceği için babasıyla kaldı! Çok merak ediyorsanız kocama kendimden daha çok şey aldım! Çalışıp kazanıp kendim harcıyorum kime ne? Dünya starlarıyla aynı çizmeyi giydim. 'Helal olsun' deyip geçin."

OKAN KURT AYRILIK İDDİALARINA CEVAP VERDİ

Demet Akalın'la boşanacakları iddia edilen Okan Kurt, bir magazin programına telefonla bağlanıp 'Ben karıma aşığım, ayrılık falan da yok' açıklamasını yaptı.

İşte Okan Kurt'un ayrılık iddialarına cevabı: "Kadın gitmiş Amerika’da tatilini yapıyor, kazanmış parasını gitmiş tatile. Bıraksınlar bu işleri.  Ben kimsenin kazandığı paraya aşık olmadım. Ben ilk gördüğüm andan beri deliler gibi aşık olduğum karıma hala sevdalıyım. Onun için dağları da yıkarım.  Benim karımın kılına zarar gelse dünyayı birbirine katarım. Karım orada tatil yapıyor herkes işine gücüne baksın. Beni kimse konuşturmasın.  Biz mutluyuz, huzurluyuz. Birbirimizi seven bir çekirdek aileyiz. Boşanma falan yok, nereden çıkıyor bunlar.  Benim kimsenin maddiyatıyla falan işim olmadı olmaz da. Ben karımı seviyorum.  Benim Amerika’ya gidemememin sebebi vize alamamamdır. Ben 7 yıl Amerika’da okudum ve orada bir üniversite kavgasına karıştım, bu yüzden vize vermiyorlar.  Kavga 2008 yılında oldu iki kez vize başvurusu yaptım vermediler. Zaten 7 yıl okumuşum Amerika’da gitmesem de sorun yok."
Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 13:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER