Deniz Akkaya sosyal medya fenomenlerine taş attı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Deniz Akkaya, ebeveynleri sosyal medya konusunda uyardı. Eski sevgilisi Efe Önbilgin'den olan kızının vaktinin büyük kısmını kitap okuyarak geçirdiğini ve 12 yaşındaki Ayşe'nin şimdiden 6 dil bildiğini söyleyen Akkaya, ekledi: "Beni dijital devr.

Deniz Akkaya sosyal medya fenomenlerine taş attı!

Takvim Gazetesi'nin haberine göre Deniz Akkaya, ebeveynleri sosyal medya konusunda uyardı.

Eski sevgilisi Efe Önbilgin'den olan kızının vaktinin büyük kısmını kitap okuyarak geçirdiğini ve 12 yaşındaki Ayşe'nin şimdiden 6 dil bildiğini söyleyen Akkaya, ekledi:

"Beni dijital devrimle tanıştıran kızım ama kendisi sosyal ağlarda asla aktif değil. Çocuğunu sosyal medya fenomeni olsun diye yönlendirmek bir hatadır. Ayşe de fotoğraf çektirmeyi seviyor ama önce kendisine yatırım yapıyor. Saatlerce Tiktok ve Instagram'da vakit geçirmek bu gelişimine izin vermez."

Eski manken, tek işi Instagram'da kıyafet linki verip sosyal medya fenomeni diye geçinenlere de şu sözleriyle taşını attı:

"Sosyal medyada kıyafet pazarlamacısı olmak ya da ünlülerin hayatını seyretmek dışında hiçbir emeği ile yeteneği olmayanlar, dijital devrimin bir parçası olamaz. Gelecekte sizi Ayşe'ler yönetecek çünkü onlar sizin anladığınız dijital dünyaya mesafeli."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER