DERYA BAĞCI SEVGİLİSİ İÇİN AYLIK 80 BİN LİRAYA LÜKS ARABA KİRALADI

İMA Group Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, genç oyuncu sevgilisi Mustafa Yabaş‘ı yanında tutabilmek için adeta servet harcıyor.   Geçtiğimiz yıl hakkında dolandırıcılık davaları bulunan Derya Bağcı mağdurlarının paraları ile sevgilisi Mustafa Yabaş’a aylık 80 .

DERYA BAĞCI SEVGİLİSİ İÇİN AYLIK 80 BİN LİRAYA LÜKS ARABA KİRALADI

İMA Group Yönetim Kurulu Başkanı Derya Bağcı, genç oyuncu sevgilisi Mustafa Yabaş‘ı yanında tutabilmek için adeta servet harcıyor.

 

Geçtiğimiz yıl hakkında dolandırıcılık davaları bulunan Derya Bağcı mağdurlarının paraları ile sevgilisi Mustafa Yabaş’a aylık 80 bin lira kirası bulunan Range Rover marka araç kiraladığı ve aynı zamanda Maslak’ta bulunan bir rezidansta lüks daire tuttuğu içini dayayıp döşediği iddia ediliyor.

Genç sevgili Yabaş, iddiaları doğrular nitelikte lüks yaşamıyla sosyal medya hesabından boy boy paylaşımlar yapıyor.

Geçmiş dönemde oyunculuk yapan Yabaş’ın sıra dışı yaşamı gözlerden kaçmıyor.Kendisini İma Group şirketinin  CEOsu olarak tanıtan Yabaş, Afrika seyhatine Bağcı’ya eşlik etti.

İkili sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla adeta 'Pes' dedirtti.

Lüks tatilleri ve gereksiz harcamaları ile dikkatleri üzerine çeken çift, akıllarda soru işaretleri uyandırdı.

Bağcı, tarafından yurtiçi ve yurtdışında bulunan mağdur edilen şahıslar, haklarını aramak için yasal yollara başvuracakları iddia ediliyor.

Kaynak: https://www.superkulup.com/derya-bagci-sevgilisi-icin-aylik-80-bin-liraya-luks-araba-kiraladi.html

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER