Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin sezon finalinden birkaç bölüm önce projeden ayrılarak herkesi şaşırtan Dilan Çiçek Deniz, bombayı patlattı. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen milyonların sevgisini kazanan Deniz'in, yine Show TV'de yayınlanacak olan bir dizide yer alacağı .

Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu!

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinin sezon finalinden birkaç bölüm önce projeden ayrılarak herkesi şaşırtan Dilan Çiçek Deniz, bombayı patlattı. Henüz 24 yaşında olmasına rağmen milyonların sevgisini kazanan Deniz'in, yine Show TV'de yayınlanacak olan bir dizide yer alacağı öğrenildi.

Hala oyuncu seçme aşamasında olan 'Patron' dizisine, Dilan Çiçek Deniz dahil oldu. Daha önce hakkında birçok dizi ile anlaştığı iddia edilen Deniz'in başroldeki partneri ise çok konuşulacak bir isim...

MedyaRadar'ın haberine göre önümüzdeki sezon Show TV'de yayınlanacak olan ve başrol için Dilan Çiçek Deniz'le anlaşılan Patron dizisine, Burak Deniz de dahil oldu. Deniz, son olarak Bizim Hikaye dizisinde 'Barış' karakterine hayat vermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER