kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Dilan Çıtak'a ani ayrılığın nedeni soruldu

Masasına yanaşan seyyar bir çiçekçiyle kıyasıya pazarlık yapan şarkıcı, saksılı büyük boy çiçeği uzun uğraşlar sonucu güzellik merkezi için 70 TL'ye satın aldı. Dilan Çıtak’ın işlettiği bakım merkezinde, geçtiğimiz hafta dört kişilik Arap turist grubun saldırıs.

Dilan Çıtak'a ani ayrılığın nedeni soruldu

Masasına yanaşan seyyar bir çiçekçiyle kıyasıya pazarlık yapan şarkıcı, saksılı büyük boy çiçeği uzun uğraşlar sonucu güzellik merkezi için 70 TL'ye satın aldı.

Dilan Çıtak’ın işlettiği bakım merkezinde, geçtiğimiz hafta dört kişilik Arap turist grubun saldırısı sonucu bir çalışanı kafasından yaralamıştı. Saldırı sonrası karakola koşarak ifade veren ancak zanlıların mahkemeye çıkmadan serbest kalmasına isyan eden Dilan Çıtak, “Konu şu an olay yargıda olduğu için fazla bir şey söylemek istemiyorum” dedi.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre Çıtak, uzun zamandır bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı şarkıcı Levent Dörter’le ayrıldığı haberleriyle ilgili sorular üzerine “Bu haberler iddialar hep ortaya çıkıyor, saçma şeyler” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER