Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk var mı, yok mu? İtiraf geldi!

Show TV'nin sansasyonel dizisi "Kızılcık Şerbeti" gündemdeki yerini korurken dizinin oyuncuları Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu'nun gerçek hayatta aşk yaşayıp yaşamadıkları sorusu hayranları arasında merak edilmeye devam ediyor. Dün bir canlı yayın gerçekleştiren Türkoğ.

Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk var mı, yok mu? İtiraf geldi!

Show TV'nin sansasyonel dizisi "Kızılcık Şerbeti" gündemdeki yerini korurken dizinin oyuncuları Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu'nun gerçek hayatta aşk yaşayıp yaşamadıkları sorusu hayranları arasında merak edilmeye devam ediyor.


Doğukan Güngör ve Sıla Türkoğlu arasında aşk var mı, yok mu? İtiraf geldi!


Dün bir canlı yayın gerçekleştiren Türkoğlu ve Güngör aşk iddialarını yalanlayarak çok iyi arkadaş olduklarını söyledi.

Sıla Türkoğlu, "İyi ki hayatımda. Bana çok şey kattı çok kısa bir süre içinde. İnsanlar bizi şu an sevgili falan zannediyorlar. Hayır, değiliz. Ben Doğukan'a her fikrimi açık açık söyleyebiliyorum. Beni yargılamayacağını biliyorum. Onunla rahatça konuşabilmek en sevdiğim özelliği" ifadelerini kullandı.

Doğukan Güngör'de rol arkadaşının sözlerini teyit ederek, "Çok iyi bir kompozisyon oldu. Ben de Sıla'nın bu açıklığını seviyorum" dedi.

İki genç oyuncunun açıklamalarını TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programında yorumlayan ünlü gazeteci Gülşen Yüksel Salt, "Şu an sevgili sanıyorlar demesi dikkatimi çekti. Şu an yok ama olabilir mi? Vardı, bitti. Şu an sevgili değil arkadaşız mı?" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER