Dr. Mehmet Öz'e Corona virüs şoku!

Çin'de ortaya çıkan ve binlerce insanın ölmesine neden olan Corona virüs salgını ünlü Türk Doktor Mehmet Öz'ün programına da sıçradı. ABD'de 2009 yılından bu yana sağlıklı yaşam konusunda "The Dr.

Dr. Mehmet Öz'e Corona virüs şoku!

Çin'de ortaya çıkan ve binlerce insanın ölmesine neden olan Corona virüs salgını ünlü Türk Doktor Mehmet Öz'ün programına da sıçradı.

ABD'de 2009 yılından bu yana sağlıklı yaşam konusunda "The Dr. Oz Show" adlı programı sunan Doktor Öz'ün, bir çalışanına yapılan Corona virüs testi pozitif çıktı.

Sürekli öksürdüğü için evine gönderilen çalışan, kendini iyi hissettiğini söylese de işe geri dönmesi kabul edilmedi.

Gelişmeler üzerine Mehmet Öz, tüm personelini test yaptırması konusunda uyardı. Ünlü doktorun, programı evden sunmaya devam edeceği öğrenildi.

Variety'de yer alan bilgilere göre Öz'ün ekibine yakın bir kaynak, söz konusu personelin, çalışmalarını ayrı bir ofisten yürüttüğünü belirterek, "Biraz öksürüğü vardı. Birisi onun öksürdüğünü duydu ve eve gönderdi. İşe geri dönmek istedi, çünkü hafif öksürüğün yanı sıra iyi hissediyordu ama ona izin vermedik. Öz, hiçbir belirti göstermese de testlerde ısrar etti. Sadece normal doktoruna gitmiş olsaydı, doktor ona bir test yapmayacaktı, hatta bir test yaptırmayı bile önermezdi, ama işe geri dönmek istediğinden ona bir test yaptırdık." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER