Ebru Şallı: "Öyle bir para yok ki"

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının kamerasına makyajsız yakalanan Ebru Şallı, "Hep makyajsız yakalıyorsunuz beni.

Ebru Şallı:

Beyaz TV'de ekrana gelen "Söylemezsem Olmaz" programının kamerasına makyajsız yakalanan Ebru Şallı, "Hep makyajsız yakalıyorsunuz beni. Sonra da Ebru yüzüne yapmış? Makyajsız çok güzel değiliz ne yapalım? Gerçi makyajsız da beğeniyorlar genelde." ifadelerini kullandı.

Ebru Şallı:

Yeni projeleri sorulan Şallı, "Bir yayınevinde toplantıdaydım. Yeni kitap heyecanı yaşıyorum..." ifadelerini kullandı.


Ebru Şallı:

 


Söz, eşi Uğur Akkuş'un gönlünü almak için değeri 600 bin TL olan Hermes çanta aldığına dair yazılan habere gelince ise Ebru Şallı, 'Öyle bir para da yok' detayını ağzından kaçırarak şu ifadeleri kullandı:

"Yok öyle bir şey ya. Ucuz bir çanta... Öyle bir şey yok. Küs değiliz ki barışma hediyesi alsın. Öyle bir para da yok. Bana alınan öyle bir hediye yok. Gerçekten doğru değil bunlar. Ne olur doğrusunu verin. Öyle bir hediye almadım. Ben küçük yaştan beri çanta ve ayakkabı düşkünlüğüyle tanınan bir kızdım.Ebru Şallı:


Annem bana yıllarca 'Kızım çanta ve ayakkabıya verdiğin paraya yazık' diye kızardı. Öyle bir para da yok yani. Öyle bir fiyatta bir çanta değil o. Daha önceden almış olduğumuz bir çanta. Yeni değil yani."


Ebru Şallı:

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER