kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

ECE ERKEN'İN ESKİ AŞKI İŞADAMI NAZIM TORBAOĞLU’NUN BORSA MARİFETLERİ

ALGI OPERASYONU YAPARAK HALKIN CEBİNİ SOYUYORLAR" Borsa Dünyasında son günlerde Küçük yatırımcıların aklını çelmek için Borsa Cambazları olarak aşina şahısların sosyal ağ hesaplarından ve bir çok internet haber sitelerinde yaptıkları açıklamaları tamamen,kendi belirledik.

ECE ERKEN'İN ESKİ AŞKI İŞADAMI NAZIM TORBAOĞLU’NUN BORSA MARİFETLERİ

ALGI OPERASYONU YAPARAK HALKIN CEBİNİ SOYUYORLAR"

Borsa Dünyasında son günlerde Küçük yatırımcıların aklını çelmek için Borsa Cambazları olarak aşina şahısların sosyal ağ hesaplarından ve bir çok internet haber sitelerinde yaptıkları açıklamaları tamamen,kendi belirledikleri büyük şirketlerin hisselerinin artacağına dair haberler yaptırıp halkın cebine göz diken borsa cambazları dur durak bilmiyor. 

 "2018 YILINDAKİ BORSA OYUNU"

Son günlerde yaşanan bu klasik dışı gelişmeler sonucu Borsa İstanbul yapılan milyonluk vurgunlara el koymuş bir çok Borsa Cambazını Sıkı Takibe Almıştı.

Son Haftalarda Ardı, Arkası kesilmeyen Operayonlar meğerse yeni değilmiş.

Google Aramalarında acayip bir detay gözlerden kaçmadı. Sunucu Ece Erken yaşadığı aşk ile adını duyuran AVOD Idare Heyeti Başkanı işadamı Nazım Torbaoğlu'nun Aynı Bugünlerde Borsa Cambazlarının yaptığı Oyunu; Torbaoğlu 2018 Yılında Kendi Bakır Madeni İle ilgili Yaptığı Ortaya Çıktı.

"NAZIM TORBAOĞLU'NUN BAKIR MADENİ HABERİ - HİSSELERİ TAVAN YAPTIRDI"

Tarihler 8 Kasım 2018'i gösterdiginde bir çok internet sitedinde İzmir Merkezli Bir Firma olan (AVOD) ve Yönetim Kurulu Başkanlığını Magazin dünyasında Ece Erken ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen işadamı Nazım Torbaoğlu'nun yaptığı Avod Altın Madencilik A.Ş Çorum Boğazkale'deki kendisine ait maden sahasında Türkiye'nin en büyük Bakır Rezervlerinden birini ortaya çıkardı. 

ALMAN ŞİRKETİ AÇIKLADI:

"521 MİLYON TL KAR ELDE EDECEK"

Alman DMT Consulting GMBH Şirketine maden arazisinde Sondaj ve Rezrv tesbit çalışmaları yaptıran AVOD dev bir kaynağa ulaştı.Saha içerisinde toplamda 2.7 Milyon ton yüzde 2 Tenörlü Bakır Revervi Saptandı. Saptama Edilen Kaynağın Türkiye'nin en büyük Bakır Rezervlerinden biri olduğu öğrenildi. Haberin devamında ise; Alman Şirketi DMT Bakır Rezervinin Mali Değerinin 174 Milyon Dolar yani Günlük Kurla 945 Milyon TL olduğunu Rapor Etti. İşletme ve Maliyet Hesaplarınıda yapan şirket 10 sene sürecek imal safhası sonunda Bütün imal masrafları çıktıktan daha sonra madenin 96 Milyon Dolar (521 Milyon TL) Kar edebileceğini raporladı. 

"GERÇEKLER GÜN YÜZÜNE ÇIKTI"

Medyada çıkan bu haberler sonrası Nazım Torbaoğlu'nun Sahibi Olduğu AVOD'un hisselerin bir anda nasıl tavan yaptığı milyonluk Borsa oyunundaki yaşanan gelişmeler Borsa dünyasındaki gerçekleri bir kez daha gün yüzüne çıkardı.

"AVOD'UN HİSSELERİ YÜZDE 50'Lİ ARTTI"

8 Kasım 2018 Tarihinde yayınlanan Türkiye İçin Müthiş Sayılabilecek bu haberlerden sonra, BİST'in Değer kaybetmesine rağmen BİST'te hissesi bulunan AVOD ( Kurutulmuş Gıda Ve Tarım Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş)'un değeri 0.70 Tl'den 1.05 Tl'ye yükseldi.9 Kasım 2018 Tarihinde ise 1.13 Tl'yi gördü.AVOD'un hisseleri iki günde yüzde 50 Büyüme gösterdi.

//ehamedya.com/izmir-firmasi-avod-dev-maden-rezervi-buldu_14206.html

https://borsakafasi.com/avod-maden-rezervleri-8-5-milyon-tona-yukseldi/

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER