Eda Ece: “Düğünümde Zangır Zangır Titredim!”

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile geçtiğimiz sene dünya evine giren Eda Ece düğün günü zangır zangır titremesine neden olan olayı anlattı. 

Eda Ece: “Düğünümde Zangır Zangır Titredim!”

Yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu basketbolcu olan Buğrahan Tuncer ile geçtiğimiz sene Beşiktaş’ta bulunan lüks bir otelde dünyaevine giren Eda Ece’den getiğimiz aylarda hamile olduğu müjdesi gelmişti. Şimdilerde ise 7 aylık hamile olan Ede Ece düğün günü zangır zangır titremesine neden olan olayı sevenlerine anlattı.

 

Şimdilerde yaklaşık yedi aylık hamile olan Eda Ece, Elle dergisine konuştu. Geçen seneki düğünlerini, eşi Buğrahan Tuncer’i, hamileliğini ve kızına nasıl annelik yapacağını anlatan bir demet paylaştı.

Eda Ece, “Bana Bir Panik Geldi”

 

Eda Ece dergiye şu şekilde konuştu; “Çok güzel bir düğün oldu. Ama bana bir panik geldi anlatamam. Zangır zangır titremeye başladım. Buğra elimi tuttu ve beni konuşarak sakinleştirdi. İyi ki 30’lu yaşlarımda evlenmişim.” Diyen Ece, 20’lerindeyken tecrübesiz olduğunu, hep aileleri karıştığını söyledi.

“Babam nikah boyunca mutluluktan ağladı. Babamın ağladığını görünce ben de neredeyse ağlıyordum.” dedi

 

Eda Ece Hamilelik Sürecini Konuştu

 

Ece, “İlk 3 ayda midem bulanarak tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri de yaşadım! Gizli gizli elbette kız istiyordum. Buğra hep dedi ki “Fark etmez benim için sağlıklı doğsun da” şeklinde diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkileyen bir olay. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven duygusu olmalı. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat etmeye çalışıyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatimin daha da arttığını diyebilirim” dedi.

Ece, “Onu İhmal Edecek İşin İçine Girmem”

 

“Bebek odası somon rengi ve pembe ağırlıklı oldu.” diyen oyuncu, “Hayvanlarla dolu bir duvar kâğıdı seçtim bebeğimize. Buğra’nın çok sevgi dolu ve çok iyi, ilgili bir baba olacağını biliyorum. Her konuda bana yardımcı ve destek olacağını da düşünmekteyim. Çok umursamaz birisi değilim. Ama çocuğa nefes aldırmayan bir anne de olmam illaki. Hayatla ilgili bildiğim her şeyi öğretmeye çalışacağım.  Kızımın saçını boyatmasını ve dövme yaptırmasını istemiyorum. Çünkü ben kendi hayatımda her ikisini de yapıp çok pişman oldum. İlk bir sene onu ihmal edecek bir işin içine de girmeyi düşünmüyorum” şeklinde konuşarak duygularını ve ilerleyen zamanlardaki tutumlarının nasıl olacağını anlatan konuşma gerçekleştirdi.

Eda Ece, “Kalabalık Aileye Alışkın”

 

Eşi Buğra’nın 3 çocuk istemesiyle ilgili de konuşan Eda Ece, “Biz de üç kardeşiz. Kalabalık bir aileye alışkın… Bakalım sağlığımız ve durumumuz her şey elverdiği sürece inşallah güzel bir durum olsun hepimiz için” ifadelerini kullanarak konuşmasını sonlandırdı.

 

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2024, 19:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER