Efsane filmin yıldızı 85 yaşında hayata gözlerini yumdu!

85 yaşında hayatını kaybeden ABD’li dublör ve aktör James Winburn’un açıklanmayan bir sağlık sorunu nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu yaşamını yitirdiği öğrenildi. Açıklamada "James Winburn’ün vefatını öğrenmekten son derece üzgünüz.

Efsane filmin yıldızı 85 yaşında hayata gözlerini yumdu!

85 yaşında hayatını kaybeden ABD’li dublör ve aktör James Winburn’un açıklanmayan bir sağlık sorunu nedeniyle geçtiğimiz hafta sonu yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Açıklamada "James Winburn’ün vefatını öğrenmekten son derece üzgünüz. James, hafta sonu boyunca çalışmaktan büyük zevk aldı ve herkesle harika hikayeler paylaştı. Ailesine, arkadaşlarına ve hayranlarına içten baş sağlığı diliyoruz. Huzur içinde yatsın” ifadeleri kullanıldı.

Efsane filmin yıldızı 85 yaşında hayata gözlerini yumdu!1978’de çekilen klasikleşmiş filmde, Dr. Loomis tarafından altı kez vurulan Myers’ı canlandıran Winburn, 1981 yapımı “Halloween II”de de aynı karakterle devam etti ve kariyeri boyunca “Escape From New York”, “Tron”, “Colours”, “The Night Stalker”, “Glory” ve “The Couch Trip” gibi beğenilen filmlerde rol aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER