Elvis Presley'in hayatını kaybeden kızının lüks malikanesi satışa çıkarıldı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Lisa Marie'nin Ocak ayının başlarında, birçok arkadaşının bile bilmediği bir kilo verme ameliyatı geçirdiği ve ölümünün de bu ameliyatın komplikasyonları nedeniyle gerçekleştiği ortaya çıktı.Los Angeles County adli tabibine göre şarkıc.

Elvis Presley'in hayatını kaybeden kızının lüks malikanesi satışa çıkarıldı

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Lisa Marie'nin Ocak ayının başlarında, birçok arkadaşının bile bilmediği bir kilo verme ameliyatı geçirdiği ve ölümünün de bu ameliyatın komplikasyonları nedeniyle gerçekleştiği ortaya çıktı.

Los Angeles County adli tabibine göre şarkıcı, bariatrik cerrahinin neden olduğu yapışıklıkların bir sonucu olan bağırsak tıkanıklığından öldü. Bariatrik cerrahi, Lisa Marie’nin durumunda olduğu gibi, bağırsakları boğabilen yara dokusu oluşturabilir.

Kaynaklar, Lisa Marie’nin ölümünden önceki günlerde karın ağrısından şikayet ettiğini söylerken, otopside de kalp krizi geçirmeden saatler önce mide ağrısı çektiği belirtiliyor.


Elvis Presley'in hayatını kaybeden kızının lüks malikanesi satışa çıkarıldı


Lisa Marie Presley’in son evi, 4,6 milyon doların biraz üzerinde bir fiyatla piyasaya çıktı.

Presley’in ölümüne kadar yaşadığı ev, emlakçısı ve arkadaşı Robb Friedman tarafından listelenmeden önce tamamen yenilendi.Elvis Presley'in hayatını kaybeden kızının lüks malikanesi satışa çıkarıldı - Resim : 2


Malikanede bir ev sineması, şarap mahzeni ve kapalı spor salonuna sahip olan 7.440 metrekarelik malikanede altı yatak odası ve yedi banyo bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER