Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun evlendi

Babası Emrah'la yıllardır küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan, nişanlısı Eda İrap ile sade bir törenle evlendi. Törene, Tayfun Erdoğan ve Eda İrap'ın yakın arkadaşları ve aile dostları katıldı. Davetliler arasında yer alan Nuri Alço ise Tayfun Erdoğan'ın nikâh şahitliğini y.

Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun evlendi

Babası Emrah'la yıllardır küs olduğu oğlu Tayfun Erdoğan, nişanlısı Eda İrap ile sade bir törenle evlendi.

Törene, Tayfun Erdoğan ve Eda İrap'ın yakın arkadaşları ve aile dostları katıldı.


Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun evlendiDavetliler arasında yer alan Nuri Alço ise Tayfun Erdoğan'ın nikâh şahitliğini yaptı.

VEFASINI BİR KEZ DAHA KANITLAMIŞ OLDU

Nuri Alço nikah masasında yaptığı konuşmada "İşte hayat böyle bir şey… Biz de babasıyla 'Ayrılamam' filminde beraberdik. Bir amca, baba yarısı vardı. Emrah'ın amcasıydım. Şimdi oğlunun artık hem amcası, hem abisi ve onun her zaman yanında olacağıma söz veriyorum, tebrik ediyorum. Mutluluklar diliyorum. İnşallah çok güzel bir yolları olur, uzun bir yolculukları olur. kendilerini kutluyorum, tebrik ederim" ifadelerini kullandı.Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun evlendi - Resim : 2

 

Alço sanat dünyasındaki dostlarının, yalnızca kötü günlerinde değil, iyi günlerinde de yanlarında olarak vefasını bir kez daha kanıtlamış oldu.

KIR DÜĞÜNÜ YAPILDI

Tayfun Erdoğan ve Eda İrap'ın kır düğününe aile yakınları ve arkadaşları katıldı.


Emrah'ın küs olduğu oğlu Tayfun evlendi - Resim : 3

Tayfun Erdoğan geçtiğimiz aylarda nişan töreninden bir video paylaşmış ve altına sitem dolu bir mesaj yazmıştı: "Baba yok, baba gibi adamlar var yanımda."

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER