ESKİ NİŞANLISINA İTİBAR SUİKASTI YAPAN TUĞÇE TAYFUR'UN YALAN HABERİ FENA PATLADI

Magazin figürü olma yolunda hızla ilerleyen şarkıcı adayı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı iş insanı Burak Kalfa'yı geçtiğimiz günlerde savcılığa kendisini tehdit edip 'Şiddet uyguluyor' diye şikayet ederek, Kalfa'nın her yerde arandığını sosyal medya hesabında paylaşmışt.

ESKİ NİŞANLISINA İTİBAR SUİKASTI YAPAN TUĞÇE TAYFUR'UN YALAN HABERİ FENA PATLADI

Magazin figürü olma yolunda hızla ilerleyen şarkıcı adayı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı iş insanı Burak Kalfa'yı geçtiğimiz günlerde savcılığa kendisini tehdit edip 'Şiddet uyguluyor' diye şikayet ederek, Kalfa'nın her yerde arandığını sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

Tayfur'un eski nişanlısına itibar suikasti, yalan çıktı.

Ünlü iş insanının aranmasının olmadığı ve savcılığın takipsizlik kararı verdiği ortaya çıktı.

ESKİ NİŞANLISINA İTİBAR SUİKASTI YAPAN TUĞÇE TAYFUR'UN YALAN HABERİ FENA PATLADI

 

Böylelikle Tayfur'un yalan haberi elinde patlamış oldu...

Tesettüre girdikten sonra kendisini tamamen medyadan uzak tutan islami bir hayat yaşamaya başlayan bir dönemin ünlü sinema sanatçısı Necla Nazır ile; sağlık problemleri ile boğuşan Ferdi Tayfur'un şarkıcı adayı kızı Tuğçe Tayfur ailesinin yaşantısının tam aksine çalkantılı özel hayatı ile son dönemlerde magazin figürü olarak gündemden düşmüyor.

Magazinin dünyasının ışıltılı dünyasına kendini kaptıran Tuğçe Tayfur, bir dönem ABD’de yaşayan kuzeninin arkadaşı Taner Şafak’la tanıştıktan sonra 2012 yılında nikah masasına oturmuş ikilinin 2016 yılında dünyaya gelen Taner Efe isminde bir oğulları olmuştu.

Tarihler 2019 yılını gösterdiğinde nüzisyen eşi Taner Şafak ile 2019 yılında boşanmış, bu boşanma sonrası nafaka davaları ile gündeme gelen Tuğçe Tayfur magazin sayfalarını süslemişti.

Eski eşinin nafakayı fazla bulmasından dolayı açtığı davada Tayfur, eski eşini de kendisi gibi magazin basınında rezil etmesiyle gündeme gelmişti.

Çalkantılı özel hayatı ile gündeme gelmeye başlayan şarkıcı adayı Tuğçe Tayfur'un magazin malzemesi olması anne Necla Nazır ve baba Ferdi Tayfur'u her ne kadar rahat etse de kızlarına söz geçiremedikleri için zor günler geçirmişler ve dış dünya ile bağlarını koparmışlardı.

Maddi manevi zor günler geçiren Tuğçe Tayfur, bu zor günlerinde, Amerika Birleşik Devletleri'nde Regist Koleji'nden mezun olduktan sonra Beykent Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü'nü tamamlayan iş insanı Burak Kalfa ile tanışmış ve tanıştıktan kısa bir süre sonra iş insanı tarafından evlilik teklifi almıştı. İkili,16 Eylül 2022 de aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlanmıştı.

Tayfur, mutluluktan ayaklarını yerden kesen iş insanı Burak Kalfa ile nişan fotoğraflarını da nazar boncuğu emojisi ve "16.09.2022" mesajı ile Instagram hesabından yayınlamıştı.

İş dünyasında başarıları ile gündeme gelen sosyal çevresinde mütevazi kişliği ile tanınan, magazin dünyasından uzak bir hayat yaşayan başarılı iş insanı Burak Kalfa, nişanlısı Tuğçe Tayfur'un iddialara göre, daha tanışma aşamasında yüklü miktarlarda borçlarını kapatmış, Tayfur bir çok yerde sahne alması için ikili ilişkilerini kullanarak bu zor günlerde Tayfur'un yanında olmuş, yaptığı jestler, pahalı hediyeler ile Tayfur'un o dönem prensi olmuştu.

Sevgilisinin maddi manevi desteği ile zor günleri atlatan ve feraha kavuşan Tuğçe Tayfur, eskilerin tabiri İle "Kör Gözünü Açınca İlk Bastonunu Atarmış Misali" bir dargın bir barışık sürdürdüğü ilişkisini bir çok iftiralar atarak bir süre önce bitirmiş, ve hızını alamayan Tayfur ortada hiç bir sorun yokken kendisine zor zamanlarda sahip çıkan iş insanı Burak Kalfa'dan intikam alırcasına bir çok iftiraya varan iddiaları ortaya atarak tekrar magazin gündeminin baş köşesine oturmayı başarmıştı.

Yaptığı şarkısı tutmayan klibi izlenmeyen ve mekanlarda sahneye çıkması için teklifler almayan Tayfur'un eski nişanlısı Burak Kalfa hakkında ortaya attığı iddialar elinde patlamış, eski zor günlerine tekrar dönmek istemeyen Tayfur, son olarak Kalfa'dan şikayetçi olmuştu, olan bitene anlam veremeyen ve suskunluğunu koruyan iş insanı Kalfa ise Adliye'ye giderek ifade vermişti.

Tuğçe Tayfur'un sosyal medya hesabından yaptığı suçlamalarına ve açıklamalarına hiç bir şekilde cevap vermeyen ve sakinliğini koruyan iş insanı Burak Kalfa, bu sefer de Tayfur'un yeni sevgilisi olduğu iddia edilen bir şahıs tarafından sosyal medya üzerinden kendisine yapılan atıfları, tehditkar imalı kaale almayarak her ne kadar kötü olsa da eski nişanlısına kendisinin ona yaptığı gibi bel altı vurmayarak yakın çevresinden takdir toplamaya devam ediyor.


 

İntikam duygusu ile yanıp tutuşan magazin gündemine iyice alışan Tuğçe Tayfur'un kendisine maddi manevi sahip çıkan eski nişanlısı hakkındaki ididiaları hiç bir yerden karşılık bulamayınca yaptığı bütün planlar elinde patlamış oldu.


 

Şimdilerde her şeyden uzak mütevazi yaşantısına devam eden ve hiç bir şekilde eski nişanlısı hakkında açıklama yapmayan iş insanı Burak Kalfa'nın yoğunluğunu işlerine vermesi ve özelikle sessiz sedasız deprem bölgesine yardımlarına devam etmesi eski nişanlıya verdiği en güzel cevap.

 

ESKİ NİŞANLISINA İTİBAR SUİKASTI YAPAN TUĞÇE TAYFUR'UN YALAN HABERİ FENA PATLADI - Resim : 2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER