Evcen’in 80 Milyon TL’lik Krizi!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013'te 'Çalıkuşu' adlı dizinin setinde başlayan ilişkilerini 2017'de evlilikle taçlandırmıştı. Popüler çift, 2019'da ilk erkek çocukları Karan'ı, 2023'te ikinci oğulları olan Kerem'i kucaklarına sağlıklı bir şekilde aldılar.

Evcen’in 80 Milyon TL’lik Krizi!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, 2013’te ‘Çalıkuşu’ adlı dizinin setinde başlayan ilişkilerini 2017’de evlilikle taçlandırmıştı. Popüler çift, 2019’da ilk erkek çocukları Karan’ı, 2023’te ikinci oğulları olan Kerem’i kucaklarına sağlıklı bir şekilde aldılar.

Son zamanlarda reklam anlaşmalarından alacakları dudak uçuklatan ücretle dikkat çeken ikiliden Fahriye Evcen’in, sette olay çıkardığı söyleniyor.

180 Milyon TL’lik Kriz Lüks Karavan İddiası Ortaya Atıldı

Hem kariyerleri hem de sosyal medya paylaşımlarıyla adlarından sıkça söz edilen Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, geçtiğimiz Aralık ayında reddedemeyeceği bir teklif almıştı.

Büyük bir yurt dışı hayran kitlesine de sahip olan ünlü çift, bir mobilya markasının yüzü olmayı kabul ettiler. Anlaşma koşulu ise; “iki yıllık reklam anlaşması koşulunda toplam 80 milyon TL kazanacaklar” haberleri ile oldukça fazla magazin gündemine gelmişti.

380 milyon TL’lik kriz, lüks karavan iddiası olay oldu

Önceki gün sete çekime giden çiftten Fahriye Evcen’in, reklam çekiminin gerçekleştiği platoda kendisine özel olarak hazırlanan kulisin dışında özel karavan da istediği aktarıldı.

Karavan Gelmeden Çekimlere Başlamadı!

İddiaya göre Evcen; beklenmedik isteği krizi beraberinde getirmiş oldu. Öyle ki sette olay çıkaran 37 yaşındaki ünlü oyuncunun, karavan gelmeden çekimlere başlamadığı kaydedildi.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2024, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER