Evinde ölü bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında bilinmeyen gerçek

Habertürk'ün haberine göre Bir döneme damgasını vuran Jane Birkin, geçtiğimiz cumartesi günü 76 yaşında hayata veda etmişti. Birkin'in cansız bedeninin Fransa’nın başkenti Paris'teki evinde bakıcısı tarafından bulunduğu açıklanmıştı. Birkin'in ailesi, "Jane Birkin, 16 y.

Evinde ölü bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında bilinmeyen gerçek

Habertürk'ün haberine göre Bir döneme damgasını vuran Jane Birkin, geçtiğimiz cumartesi günü 76 yaşında hayata veda etmişti.


Evinde ölü bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında bilinmeyen gerçek


Birkin'in cansız bedeninin Fransa’nın başkenti Paris'teki evinde bakıcısı tarafından bulunduğu açıklanmıştı.


Evinde ölü bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında bilinmeyen gerçek - Resim : 2


Birkin'in ailesi, "Jane Birkin, 16 yılın hastalıkla sert bir savaşa giriştikten sonra yaşamını yitirdi. 2021 yılının Eylül ayında yaşanan beyin kanaması sonrasında sabah akşam yanında ailesi ve harika bakıcılar vardı. Birkaç gün önce tekrar yürümeye başlamıştı ve konserlerini organize etmek için çok hevesliydi. Onun yalnız kalacağı tek gece onun son gecesi oldu. Buna o kadar verdi" dedi.Evinde ölü bulunan ünlü şarkıcı ve oyuncu hakkında bilinmeyen gerçek - Resim : 3


Öte yandan tekrar sahneye dönmek istediğini yakın çevresine söyleyen Birkin'in evine ise geçtiğimiz hafta çarşamba günü hırsızların girmeye çalıştığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER