Faruk Sabancı, Kraliyet Ailesi'nin misafiri oldu

Aynı zamanda İsviçre'den okul arkadaşı olan Kuveyt Kraliyet Ailesi ferdi Abdulkader Al-Bahar'ın düğünü için özel davetle Kuveyt'e giden Sabancı,

Faruk Sabancı, Kraliyet Ailesi'nin misafiri oldu

Aynı zamanda İsviçre'den okul arkadaşı olan Kuveyt Kraliyet Ailesi ferdi Abdulkader Al-Bahar'ın düğünü için özel davetle Kuveyt'e giden Sabancı, burada çok güzel ağırlandı. Konakladığı otelden sık sık hayranları için fotoğraf paylaşımı yapan Sabancı, bir yandan da önümüzdeki haftalarda piyasaya süreceği yeni albümü için çalışmalarını sürdürüyor.

Kuveyt'te küçük bir turistik tur yapan başarılı Dj, tören öncesinde kraliyet ailesi fertleri ile akşam yemeği yedi. Yemekte 'Faruk Al Sabancı' (Faruk El Sabancı) diye aile fertleri ile tanıştırılan genç Dj, bir yandan ülkenin en popüler lezzetlerinden 'machboos'un tadına bakarken, diğer yandan ülke ile ilgili bilgiler aldı.

Ülkenin önde gelen birçok isminin geleneksel kıyafetlerle katıldığı düğünde modern kıyafetleri ile dikkati çeken Faruk Sabancı, "Buradaki kültür ve gelenekler oldukça değişik. Benim için sıra dışı bir deneyim oldu. Bir gün burada da konser verip insanların içindeki müzik ateşini yakmak istiyorum. Herkes son derece sıcak kanlı ve pozitif. Bence aramızdaki kültür köprüsünü daha da sağlamlaştırabiliriz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER