Fatma Girik'in lüks villasına alıcı çıkmadı

Akşam Gazetesi'nden Recep Aslan'ın haberine göre uzun süredir Bodrum'da yaşayan Girik İstanbul'a taşınma kararı aldı. Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Torba Mahallesi'nde sinema yönetmeni rahmetli eşi Memduh Ün ile birlikte yaklaşık 20 yıl yaşadığı villayı elden çıkaran.

Fatma Girik'in lüks villasına alıcı çıkmadı

Akşam Gazetesi'nden Recep Aslan'ın haberine göre uzun süredir Bodrum'da yaşayan Girik İstanbul'a taşınma kararı aldı.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Torba Mahallesi'nde sinema yönetmeni rahmetli eşi Memduh Ün ile birlikte yaklaşık 20 yıl yaşadığı villayı elden çıkaran sanatçı, 40 milyon TL'den alıcı aradığı lüks villasını satmayı dört gözle bekliyor.

Fatma Girik sağlık problemleri nedeniyle lüks villasını satışa çıkardı. İki yıl önce 4 kez düşerek kalçasını kıran ve bir kez beyin ameliyatı geçirdikten sonra sağlık açısından zor günler yaşadığı için İstanbul'a dönmek isteyen Girik, lüks villasını satamadığı için dönüş tarihini ertelemek zorunda kalıyor.

96 yaşındaki annesi Münevver Girik ve kız kardeşi Müyesser Girik ile birlikte yaşadığı villayı acil olarak satmak isteyen sanatçının yakın çevresine "Evimi satmadan İstanbul'a dönemem" dediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER