kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Frank Sinatra'nın reddettiği kızından yürek burkan açıklamalar

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Jurgens, Frank Sinatra’nın 1956’da Hollywood’da bir partide tanıştığı annesi, aktris Eva Bartok ile 3 ay fırtınalı bir aşk yaşadığını söyledi. Jurgens annesinin, o dönem Ava Gardner ile evli olan ve Nancy Sinatra ile ilk evliliğinden üç .

Frank Sinatra'nın reddettiği kızından yürek burkan açıklamalar

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre Jurgens, Frank Sinatra’nın 1956’da Hollywood’da bir partide tanıştığı annesi, aktris Eva Bartok ile 3 ay fırtınalı bir aşk yaşadığını söyledi.

Jurgens annesinin, o dönem Ava Gardner ile evli olan ve Nancy Sinatra ile ilk evliliğinden üç çocuğu bulunan Frank Sinatra’ya hamile olduğunu söylemediğini belirtti.

Deana Jurgens, annesinin üye olduğu ruhani hareket ‘Subud’un üyelerinin kendisine hamileliği gizlemesi gerektiğini söylemesi üzerine bu kararı aldığını ifade etti.

Jurgens, annesi Bartok’un bir skandaldan kaçınmak için doğum belgesine babası olarak eşi Curd Jurgens’i yazdırdığını belirtti.

‘Beni dahil etmeyin’

Annesinin çocukken babasının Frank Sinatra olduğunu söylediğini vurgulayan Jurgens, “14 yaşımdayken annem Sinatra’yı telefonla aradı. Babamın sesini ilk kez o zaman duydum” dedi. Bu olaydan bir yıl sonra Eva Bartok, ünlü şarkıcıya Deana’nın fotoğrafını ve babası olduğunu bildiren bir mektup gönderdi.

Ancak Frank Sinatra, “Zaten çocuklarımla sorunlar yaşıyorum, bir de bu olaya dahil olamayacağım” cevabını verdi.

Reddedildiği için kalbinin çok kırıldığını söyleyen Jurgens, tanışmadığı babası Frank Sinatra’nın soyadığını almak istediğini açıkladı.

63 yaşındaki Jurgens, yazacağı kitabın ailelerince reddedilen kişilere yardım edeceğini umduğunu ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER