kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Gayrimenkul zengini Ezgi Mola pahalılıktan dert yandı

Kazandığını gayrimenkule yatıran oyuncu Ezgi Mola, pandeminin ilk günlerinde iki kiracısından bir aylık kirayı almamaya karar vererek örnek bir harekete imza atmıştı. Mutfağını yenilemek isteyen oyuncu Ezgi Mola, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda istenilen yüksek fiyatla.

Gayrimenkul zengini Ezgi Mola pahalılıktan dert yandı

Kazandığını gayrimenkule yatıran oyuncu Ezgi Mola, pandeminin ilk günlerinde iki kiracısından bir aylık kirayı almamaya karar vererek örnek bir harekete imza atmıştı.

Mutfağını yenilemek isteyen oyuncu Ezgi Mola, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda istenilen yüksek fiyatlara şu sözlerle isyan etti:

“Evde tadilat yaptırıyorum. Geçen gün gittik mutfak için fiyat alıyoruz. Fayanslar, parkeler, mutfak eşyaları. Arkadaşlar bir fiyat çıkarmış, şişirmiş şişirmiş, sonra ‘Size yüzde 60 indirim yapıyoruz’ dediler!”

“YALI MI YAPTIRIYORUM AYOL?”

“Bir mutfağın fiyatı 120 bin lira olabilir mi? Saçmalık. Sonra da onu 40 bine indirmiş. İnanamadım. Koca mutfak yaptırmıştım birkaç yıl önce, 10 bin lira vermiştim. 120 bine mutfak mı yapılır? Delirdi mi bunlar? Yalı mı yaptırıyorum ayol ben? 120 bine Beylikdüzü’nden 1+1 ev alınır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER