Gecelerde Oğulcan Eren Akay-Şafak Pekdemir rezaleti!

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 33 yaşındaki Şafak Pekdemir, gecenin geç saatlerine kadar sevgilisi ile birlikte samimi görüntüler sergiledi. Ünlü oyuncu, Oğulcan Eren Akay ile birlikte mekandan ayrılırken flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşadı. MUHABİRLERE SALD.

Gecelerde Oğulcan Eren Akay-Şafak Pekdemir rezaleti!

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre 33 yaşındaki Şafak Pekdemir, gecenin geç saatlerine kadar sevgilisi ile birlikte samimi görüntüler sergiledi.

Ünlü oyuncu, Oğulcan Eren Akay ile birlikte mekandan ayrılırken flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşadı.

MUHABİRLERE SALDIRDI: "BEN SİZE GÖSTERECEĞİM!"

Alkolün dozunu kaçıran Oğulcan Eren Akay ise kendisini görüntüleyen muhabirlere sinkaflı sözler kullanarak, saldırdı. "Birazdan ben size göstereceğim!" diyen Akay, Kanal D muhabiri Barış Agil'e kafa attı.

SEVGİLİSİNİ SAKİNLEŞTİREMEDİ

Bu durumu gören Şafak Pekdemir, bağırarak sevgilisini sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Arabaya binerek, sevgilisinin arkasından giden ünlü oyuncu, kısa süre sonra olay yerine geri döndü.

AĞLAYARAK ÖZÜR DİLEDİ: "BEN BUNU MU HAK EDİYORUM!"

Gazetecilerden özür dileyerek konuyla ilgili açıklama yapan Pekdemir, "Lütfen bu olayı büyütmeyin. Haklısınız, görüntüleri kullanın. 'Kullanmayın' demiyorum ama beni lütfen gömmeyin. Beni tanıyorsunuz. 10 yıldır beni burada bir olayın içinde gördünüz mü bu akşam hariç? Ben bunu mu hak ediyorum?" diyerek, ağlamaya başladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER