George Clooney ve Jennifer Lopez'in bilinmeyen düşmanlığı

Habertürk'ün haberine göre magazin dünyasının en çok konuşulan aşıkları Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck (49) ile şarkıcı Jennifer Lopez'in (52) birliktelikleri tam gaz devam ediyor. İlişkilerini kimseden saklamadan göz önünde yaşayan çiftten Lopez, geçtiğimiz günlerde sev.

George Clooney ve Jennifer Lopez'in bilinmeyen düşmanlığı

Habertürk'ün haberine göre magazin dünyasının en çok konuşulan aşıkları Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck (49) ile şarkıcı Jennifer Lopez'in (52) birliktelikleri tam gaz devam ediyor.

İlişkilerini kimseden saklamadan göz önünde yaşayan çiftten Lopez, geçtiğimiz günlerde sevgilisini yeni filmi 'The Tender Bar'ın galasına tek başına göndermişti.

SEVGİLİSİNİ YALNIZ BIRAKTI

Dünyaca ünlü yıldızın etkinliğe katılmama nedeniyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

Jennifer Lopez'in Ben Affleck'e özellikle kırmızı halıda eşlik etmediği ileri sürüldü.

İddiaya göre; Lopez, George Clooney ile anlaşamıyor ve ikili birbirlerine katlanamıyor. Bu nedenle Jennifer Lopez, galaya sürekli birlikte olduğu sevgilisini bu kez Clooney olduğu için yalnız bıraktı.

"KÖPRÜLERİN ONARILMASI GEREKİYOR"

İngiliz The Sun gazetesine konuşan çifte yakın bir kaynak, "Jennifer, 'Aşk ve Para' filmini birlikte çektiklerinde Clooney ile pek anlaşamadı. Birbirlerine dayanamıyorlardı. Köprülerin onarılması gerekiyor." dedi.

Jennifer Lopez ile George Clooney, 1998 yapımı 'Aşk ve Para' filminde rol almıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER