Gisele Bündchen ve boşandığı eşi komşu oldu

Habertürk'ün haberine göre ünlü model, Miami'de 11.5 milyon dolara beş yatak odalı bir malikane aldı. Bu ev Brady ile Bündchen'in birlikteyken 30 milyon dolara yaptırdığı yeni malikanenin tam çaprazında yer alıyor. "BİRLİKTE GEÇİRDİĞİMİZ ZAMAN İÇİN MİNNETTARIZ" Bündchen,.

Gisele Bündchen ve boşandığı eşi komşu oldu

Habertürk'ün haberine göre ünlü model, Miami'de 11.5 milyon dolara beş yatak odalı bir malikane aldı.

Bu ev Brady ile Bündchen'in birlikteyken 30 milyon dolara yaptırdığı yeni malikanenin tam çaprazında yer alıyor.

"BİRLİKTE GEÇİRDİĞİMİZ ZAMAN İÇİN MİNNETTARIZ"

Bündchen, boşanma sonrası yaptığı açıklamada, "Birlikte geçirdiğimiz zaman için çok minnettarız, Tom ve ben boşanmamızı dostane bir şekilde sonuçlandırdık. Önceliğim her zaman tüm kalbimle çocuklarımda olmaya da devam edecek" demişti.

"BİRÇOK OYUNCU BÖYLE DURUMLAR YAŞIYOR"

Öte yandan Tom Brady, ayrılığın ardından, "Birçok profesyonel oyuncu hayatının bir noktasında işinde ve evinde böyle durumlar yaşıyor" açıklamasını yapmıştı.

"ÖNCELİĞİM KARİYERİM VE ÇOCUKLARIM"

Ünlü isim, "İyi haber şu ki; çok dostane bir durum var ortada ve ben yalnızca iki şeye odaklanıyorum; ailem ile ilgilenmek ve futbol maçlarında kazanmak için elimden geleni yapmak... Profesyoneller böyle yapar" ifadelerini kullanmıştı.

Brady, "İşteyken işe odaklanırsınız, sonra eve gidersiniz ve evdeki önceliklerinize odaklanırsınız. Elinizden gelenin en iyisini yaparsınız. Çalışmaya ve bir baba olmaya devam ettiğim müddetçe bunları yapacağım" açıklamasında bulunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER