Gökhan Akar 'ruh eşi'ni buldu

Kastamonu'da geçirdiği trafik kazasından sonra hastanede yattığı 2 haftalık süreçten, orada yazdığı yeni şarkıdan, yeni şarkısı ''Ex''ten, futbola kadar hakkında merak edilen bir çok konuya değinerek sevenleriyle paylaşan genç sanatçı bir de sürpriz bir haber verdi. Gökhan.

Gökhan Akar 'ruh eşi'ni buldu

Kastamonu'da geçirdiği trafik kazasından sonra hastanede yattığı 2 haftalık süreçten, orada yazdığı yeni şarkıdan, yeni şarkısı ''Ex''ten, futbola kadar hakkında merak edilen bir çok konuya değinerek sevenleriyle paylaşan genç sanatçı bir de sürpriz bir haber verdi.
 
Gökhan Akar ölümden döndüğü kazadan sonra hastanede yattığı süreçte yazdığı yeni şarkısıyla ilgili duygularını paylaştı; ''Kısa bir süre içinde çıkışını planladığımız yeni bir şarkım vardı, uzun süredir onun üzerine çalışıyorduk ama kaza sonrasında ki hastanede yattığım zorlu süreçte 'Ruh Eşi' isimli bir şarkı yazdım. Şarkı o kadar hoşuma gitti planladığımız şarkıdan vazgeçip, ekibimle birlikte bu üzücü olayın üzerine bana ilham olan bu şarkıyı yapmaya karar verdik. Tam tarihi net olmamakla beraber yeni şarkımızı çok bekletmeden sevenlerimizle buluşturmayı planlıyoruz.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER