Gonca Vuslateri'nin filmi ünlü isimleri buluşturdu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre “Cenazemize Hoş Geldiniz” filmi yeni tanıtımı büyük ilgi gördü. 22 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Gonca Vuslateri ve Doğacan Güneş Perkün’ün kaleme aldığı filmde Sevda Ergi.

Gonca Vuslateri'nin filmi ünlü isimleri buluşturdu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre “Cenazemize Hoş Geldiniz” filmi yeni tanıtımı büyük ilgi gördü.

22 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor.


Gonca Vuslateri'nin filmi ünlü isimleri buluşturdu


Gonca Vuslateri ve Doğacan Güneş Perkün’ün kaleme aldığı filmde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Gonca Vuslateri, Erkan Can, Gözde Seda Altuner, Timur Acar, Şükran Ovalı, Şebnem Sönmez, Deniz Uğur, Hakan Meriçliler, Hayal Ada Topakkaya ve Güven Hokna yer alıyor. 


Gonca Vuslateri'nin filmi ünlü isimleri buluşturdu - Resim : 2


Serhat Kılıç ve Müge Boz’un konuk oyuncu olarak rol aldığı dizinin konusu şöyle:

"4 yıldır sevgili olan İrem (Sevda Erginci) ve Ozan (İsmail Ege Şaşmaz), nişanlanacakları günün sabahında, beraber yaşadıkları evlerinde uyanırlar. İrem bu nişandan dolayı gergindir çünkü ailesinin her üyesi birbirinden deli dolu ve sorun çıkarmaya müsaittir. Ozan’ın anne ve babası (Deniz Uğur ve Hakan Meriçliler) ise çok iyi eğitim almış aristokrat bir ailedir. Üstelik iki aile ilk kez nişanda tanışacaklardır.

İrem’in aynı gün Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nden çıkacak annesi (Şebnem Sönmez), dolandırıcı teyzesi (Şükran Ovalı), Hollanda’dan gelen çılgın halası (Gonca Vuslateri), şarkıcılık hasreti çeken teyzesi (Gözde Seda Altuner) ve ölmüş kocasını sayıklayan büyük halası (Güven Hokna) kafasını karıştırırken asıl büyük olay başka yerden patlak verir ve büyük babaannesi Atike nişan günü vefat eder. Bir de Atike’nin cenazesi Belediyenin hizmeti olan soğuk sistem buzdolabına konularak aile evinin bahçesine getirilince olaylar karmaşık bir hal alır. Aile üyelerinin sırları ve renkli karakterleri bir bir ortaya çıkmaya başlayacaktır."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER