Gülben Ergen sessizliğini bozdu!

Gülben Ergen sessizliğini bozdu!

Gülben Ergen sessizliğini bozdu!

Son günlerde magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülben Ergen, Show TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programa katılarak kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

Evliyken Erhan Çelik'i aldattığı iddialarını kesin bir dille yalanlayan Ergen, "Ben kimseyi aldatmadım" dedi.

İşte Gülben Ergen'in açıklamalarından satırbaşları;

"Çok üzgünüm böyle bir açıklama ile canlı yayına bağlanmaktan. İnsan suçluysa kendini savunur, haklıysa hakkını arar. Ben hakkımı arıyorum. Ben bu adamı sevdim. Sırılsıklam aşık oldum. Otoparka girip 2,5 saat beklemek ne demek? 'Üç kuruşluk haberlere kandım, yaptım' demesini o kadar çok isterdim ki...

"HİÇ KİMSEYİ ALDATMADIM"

Sen bu siteye nasıl elini kolunu sallayarak girersin? Arkadaşına uğradığını, kartpostal iliştirdiğini söylüyor. Arabayı çakıyla mı, bıçakla mı baştan başa kazımış... Arkadaşına falan da uğramamış kameralardaki görüntüler gayet açık... Ben hiç kimseyi aldatmadım. Çocuklarımın bende dahi olmayan fotoğraflarını paylaştı. Çocuklarımın babasını zor tuttum. Çocuklarım ona 'Baba' diyormuş. Ne?.. Böyle bir şeyi nasıl yazabilir? Çocuklarımın aslan gibi babası var. Annelerinin aşkına inanıp evlendiği adama 'Abi' dediler. Sen bende bile olmayan çocuklarımın banyonun içerisinde çekilen fotoğraflarını nasıl yayınlarsın?.. Toplum önünde bir kadını yaralamak nedir? Bir kadını evlatlarıyla can evinden vurmak nasıl bir insanlıktır ya?.. Beni 26 yıldır izleyenler çok iyi bilirler ben çok iyi bir savaşçıyım. Haklarımı hukuk yoluyla arayacağım..."

İşte Gülben Ergen'in açıklamaları...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..
Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2017, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER