Gülse Birsel: "Kendime küçük bir rol yazabilirim"

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre senarist ve oyuncu Gülse Birsel önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.

Gülse Birsel:

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre senarist ve oyuncu Gülse Birsel önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir mağaza çıkışı görüntülenen oyuncu ve senarist, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Daha önce 'Avrupa Yakası', 'Yalan Dünya' ve 'Jet Sosyete' gibi projelere imza atan Gülse Birsel, dijital medya için komedi projesi olduğunu söyleyip, uzun dizi sürelerinden yorulduğunu anlattı.

"120 dakika dizi olmaz" diyen ünlü senarist, henüz yazım aşamasında olduğu projesi hakkında detay vermekten kaçınırken, şu ifadeleri kullandı:

"Ulusal kanallarda espriler 'bip'lendiği için dijitali tercih ettiğim söylenemez. Uzun dizi süreleri nedeniyle bu kararı aldım, yapacağım iş 35-40 dakika olacak. 120 dakikalık dizi hem izleyiciyi, hem yazarı hem de oyuncuyu yoruyor."

"SANIRIM BEN DE ROL ALACAĞIM" 

Hem tanınmış hem de yeni oyuncularla çalışacağını aktaran Birsel, "Ben de sanırım dizide rol alacağım ama kendime başrol ya da küçük bir rol yazabilirim, henüz ona karar vermedim" şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER