Gülseren Budayıcıoğlu'ndan 'seans ücreti' itirafı

SnobMagazin'in haberine göre Bloomberg HT'de çarşamba akşamları ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Bire Bir"e konuk olan Gülseren Budayıcıoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sohbetin başlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nu espriyle karşılayan Fatih Altaylı, "Aslında sizi davet et.

Gülseren Budayıcıoğlu'ndan 'seans ücreti' itirafı

SnobMagazin'in haberine göre Bloomberg HT'de çarşamba akşamları ekrana gelen "Fatih Altaylı ile Bire Bir"e konuk olan Gülseren Budayıcıoğlu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sohbetin başlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nu espriyle karşılayan Fatih Altaylı, "Aslında sizi davet etmeye niyetim yoktu. Tedaviye gelmeye düşünüyordum ama sonra öğrendim ki 20 dakikalık viziteniz 1200 TL imiş. Dedim ki; programa gelsin konuşuruz. Bana bir de reçete yazar" sözleriyle Budayıcıoğlu'nu güldürdü. 

"Bu iddia doğru değil"

Ünlü psikiyatr ise, "Bu doğru değil, pandemi başladığından beri hiç hasta bakmadım, kliniğe gitmedim. Ben de okuyunca, 'Vay hakikaten dudak uçuklatıcı fiyatlar' dedim." ifadelerini kullandı. 

Yazdığı kitaplar diziye uyarlanan Budayıcıoğlu, "Mesleğimi çok özlüyorum. Diziden fırsat bulamıyorum. Hayatım olabildiğince evde devam ediyor. Eski hastalarımla online görüşüyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER