Gülsim Ali'den tacize isyan!

Akşam Gazetesi'nin haberine göre "Gönül Dağı" dizisinde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Gülsim Ali'nin başı uzun zamandır E.H.

Gülsim Ali'den tacize isyan!

Akşam Gazetesi'nin haberine göre "Gönül Dağı" dizisinde rol alan 26 yaşındaki oyuncu Gülsim Ali'nin başı uzun zamandır E.H. ile dertte. Oyuncu E.H'nin kendisini 5 yıldan beri takip ettiğini ve sürekli ahlak dışı mesajlar atarak taciz ettiğini iddia etti.

Mahkemeye başvurup uzaklaştırma kararı çıkarmasına rağmen hayranının tacizlerine devam ettiğini söyleyen oyuncu, E.H.'nin son olarak çalıştığı sete gelip 'Senin olduğun her yere gelebilirim, kimse beni engelleyemez' diyerek kendisine tehditler savurduğunu öne sürdü. Araştırmalar sonucunda tacizcisinin kimlik bilgilerine ulaşan oyuncu, sosyal medya hesabından gözdağı verdi.

SON KEZ UYARIYORUM

'Seni son kez uyarıyorum' diyen oyuncu, "Kullandığın tüm sahte hesapların aynı telefon ve bilgisayardan yapıldığı resmen ispat edildi. Eğer tek bir rahatsızlık daha verecek olursan, senin fotoğraflarını, attığın sapık mesajları ve şahsi bilgilerini dava dosyasıyla birlikte yayınlayacağım. Birer kopyasını da akrabalarına ileteceğim" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER