Güzel yıldız "Erkeğe Güven Olmaz" diyecek

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk’u buluşturan FOX’un “Erkeğe Güven Olmaz” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Sete çıkmak üzere olan projede büyük bir borca giren bir şirketin mali işler bölümünde çalışan Erh.

Güzel yıldız

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Alperen Duymaz ile Melisa Aslı Pamuk’u buluşturan FOX’un “Erkeğe Güven Olmaz” dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Sete çıkmak üzere olan projede büyük bir borca giren bir şirketin mali işler bölümünde çalışan Erhan’ın patronundan aldığı 3 günlük teklifle değişen hayatı etkileyici bir dille beyazcama taşınacak.

Doğa Can Anafarta’nın yöneteceği dizinin ana karakterlerinden Elif’e hayat verecek oyuncu için titiz bir çalışma yapılıyordu.

Erhan’ın (Alperen Duymaz) nişanlısı Elif’i canlandıracak oyuncu sonunda belli oldu.

Rolü Rüya Demirbulut oynayacak.

Güzel yıldız

Demirbulut, Şevket Çoruh’un patronu olduğu Baba Sahne’nin iddialı oyunu “Taxim”de rol alıyor.

Senaryo süpervizörlüğünü Can Sinan’ın üstlendiği, A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel’in ise yazdığı “Erkeğe Güven Olmaz” dizisinde ayrıca Ahmet Kayakesen, Erdal Küçükkömürcü, Hülya Gülşen, Derya Beşerler, Naz Sayıner ve Emirhan Dönmez de rol alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER