Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama: "Sevgilim tadında bırakıyor"

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu önceki gün uzun süredir birlikte olduğu Baran Tınaz ile Bebek'te görüntülendi. Sevgilisine sarılarak gazetecilere poz veren Deren Talu'nun mutlu ve keyifli hali dikkat çekti. Kahve içmek için dışarı çıktıklarını söyleyen Deren Talu "Biraz kahv.

Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu önceki gün uzun süredir birlikte olduğu Baran Tınaz ile Bebek'te görüntülendi.Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:


Sevgilisine sarılarak gazetecilere poz veren Deren Talu'nun mutlu ve keyifli hali dikkat çekti.Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:


Kahve içmek için dışarı çıktıklarını söyleyen Deren Talu "Biraz kahve içelim biraz da gezelim istedik. Onun dışında her şey yolunda dizi ve sinema filmi teklifleri geliyor ama henüz yolun çok başındayım ve seçici olmaya çalışıyorum.


Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:

Projeleri değerlendirirken anneme danışırım, çünkü o benim her şeyim ve rol modelim, onun düşünceleri benim için çok önemli" diyerek sorulara içtenlikle cevap verdi.Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:

Habertürk'ün haberine göre son zamanlarda sosyal medyadaki cesur fotoğraflar paylaşan Deren Talu muhabirlerin "Baran Bey kıskanıyor mu?" şeklindeki soruya "Arkadaşlar paylaşımlarımda göze batacak bir durum yok ki… Baran, kıskanır ama tadında bırakıyor, tatlı kıskanma diyelim." diyerek cevap verdi.Güzeller güzeli Deren Talu'dan çarpıcı açıklama:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER