Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı ilan etti

Takvim Gazetesi'nin haberine göre ilişkilerini bir dargın bir barışık yürüten Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı, artık resmen bitti. Geçtiğimiz aylarda birbirlerine ikinci şans verip evlilik planları yapan ikilinin ilişkisi, adının anıldığı haberlerle yine sallantıya uğrad.

Hadise ve Kaan Yıldırım ayrılığı ilan etti

Takvim Gazetesi'nin haberine göre ilişkilerini bir dargın bir barışık yürüten Hadise ile Kaan Yıldırım aşkı, artık resmen bitti.

Geçtiğimiz aylarda birbirlerine ikinci şans verip evlilik planları yapan ikilinin ilişkisi, adının anıldığı haberlerle yine sallantıya uğradı.

Haberlerin gazetelerin manşetlerinde yer aldığı ilk günlerinde ünlü popçuya destek veren Kaan Yıldırım'a ailesinden "Bu ilişkiyi bitir" yönünde uyarı geldiği iddia edildi. Bir süre sonra da yakışıklı oyuncunun ailesinin serzenişleri ve bazı duyumları üzerine ayrılık kararı aldığı öne sürüldü.

'REKLAM' İDDİASI!

Hatta dedikodulara göre; Hadise, Kaan Yıldırım'a "Bana zaman ver; ayrılığı bir süre sonra ilan edelim" ricasında bulundu.

Ünlü ikili, dün birbirlerini Instagram'da takipten çıkıp ilişkinin bittiğini ilan etti.

Bu arada Demet Akalın, "Bu da şarkı öncesi!" yorumu yaparak Hadise'nin bu hamleyle yeni şarkısının reklamını yaptığını ima etti!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER