Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi

Afra Saraçoğlu ile yollarını ayıran Mert Yazıcıoğlu'nın adı birlikte dizide rol aldığı Hafsanur Sancaktutan ile anılmıştı.Hafsanur Sancaktutan da söz konusu iddialara "Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.

Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi

Afra Saraçoğlu ile yollarını ayıran Mert Yazıcıoğlu'nın adı birlikte dizide rol aldığı Hafsanur Sancaktutan ile anılmıştı.


Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi


Hafsanur Sancaktutan da söz konusu iddialara "Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum" şeklinde yanıt vermişti.

Önceki gün muhabirlerle sohbet eden Mert Yazıcıoğlu, "Söylemezsem Olmaz" muhabirinin yönelttiği "Hafsanur Sancaktutan ile adınız anıldı. Sürekli de yan yana görüyoruz" sözleri üzerine "Hafsanur arkadaşım. Abartmayın sürekli yan yana görmüyorsunuz" yanıtını vermişti.Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi - Resim : 2

Mert Yazıcıoğlu ve Hafsanur Sancaktutan dün gece birlikte objektiflere yakalandı.


Hafsanur Sancaktutan ve Mert Yazıcıoğlu baş başa görüntülendi - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER