Hakan Kurtaş'tan tek kişilik oyun sürprizi

Hakan Kurtaş yapımcılığını IdPro’nun Ayşe Barım’ın üstlendiği, “Ben Çoktan Gidersiniz Sanmıştım” oyunuyla ilk kez tek kişilik bir oyunda performans sergilemeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in yaptığı, Hira Tekindor tarafından çevrilen oyun .

Hakan Kurtaş'tan tek kişilik oyun sürprizi

Hakan Kurtaş yapımcılığını IdPro’nun Ayşe Barım’ın üstlendiği, “Ben Çoktan Gidersiniz Sanmıştım” oyunuyla ilk kez tek kişilik bir oyunda performans sergilemeye hazırlanıyor.

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in yaptığı, Hira Tekindor tarafından çevrilen oyun 30’lu yaşlarında büyük zulümlere maruz kalmış Thom Pain’in çocukluk ve bugünü arasındaki dramatik geçişleri seyirciyle buluşturacak.


Hakan Kurtaş'tan tek kişilik oyun sürprizi


Biletleri satışa sunulan oyun 1 Ekim’de Zorlu Performans Sanatları Merkezi %100 Studio Sahnesi’nde prömiyerini yapacak. Uzun bir aradan sonra tiyatro sahnelerine tek kişilik oyunuyla dönmeye hazırlanan Hakan Kurtaş “Hiç duymadığınız fısıltılar, dünyanın çıkarabileceği ses, hep birlikte katıldığımız bir çekiliş ya da hayatımızın son 30 saniyesi.  Hepsi içinde bu oyunun, hepsi içimizde. Tek kişilik görünse de her kişilik bir oyun. Suya yazı yazmak hiç bu kadar güzel olmamıştı benim için…” dedi.


Hakan Kurtaş'tan tek kişilik oyun sürprizi - Resim : 2


Ekim ayında İstanbul’da Zorlu PSM, Alan Kadıköy ve DasDas sahnesinde gösterimde olacak oyun, yıl boyunca yurt içi ve yurtdışı turne programı ile de tiyatroseverlerle buluşacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER