Hakan Sabancı ile Hande Erçel'in '30 milyonluk' sırrı!

Dün gittiğim restoranda, arka masamda oturanların, Hande Erçel'in New York'ta kışlık gardırobunu düzdüğü, faturayı da Hakan Sabancı'nın ödediği haberimi konuştuklarını duyunca kulak kesildim.Benim haberimle birlikte, aşıkların basına yansıyan tatillerini sıralayıp "Hakan S.

Hakan Sabancı ile Hande Erçel'in '30 milyonluk' sırrı!

Dün gittiğim restoranda, arka masamda oturanların, Hande Erçel'in New York'ta kışlık gardırobunu düzdüğü, faturayı da Hakan Sabancı'nın ödediği haberimi konuştuklarını duyunca kulak kesildim.

Benim haberimle birlikte, aşıkların basına yansıyan tatillerini sıralayıp "Hakan Sabancı bu tatiller için en az 30 milyon lira harcamıştır" dediler.

Turizmci olduklarını sandığım grubun, 9 aylık Hande Erçel aşkının Hakan Sabancı'ya maliyetini, 30 milyon lira olarak hesaplamasına şaşırdım ve "O kadar değildir" dedim!Hakan Sabancı ile Hande Erçel'in '30 milyonluk' sırrı!


Ama sonra, martta Paris ile başlayıp ve Kuzey Işıkları'nı izlemek için Finlandiya'ya, Boçelli konseri için Danimarka'ya, Milano'ya, Floransa'ya, Cannes'a, Coldplay konseri için tekrar Milano'ya, Portofino'ya, Yunan adalarına ve New York'a gittiklerini düşününce hak verdim.Hakan Sabancı ile Hande Erçel'in '30 milyonluk' sırrı! - Resim : 2


Business uçtuklarını, en ünlü otellerde kaldıklarını, en lüks restoranlara gittiklerini, üstüne de alışverişi düşünürseniz az bile...

BÜLENT CANKURT'UN SABAH GAZETESİ'NDE YAYINLANAN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER