Halil İbrahim Ceyhan'dan yürek yakan veda

Birsen Altuntaş'ın haberine göre sezon sonunda “Emanet” dizisinden ayrılan ve bu sezon “Kirli Sepeti” dizisiyle anlaşan Halil İbrahim Ceyhan bir yazı yayınladı ve hayat verdiği Yaman Kırımlı‘ya veda etti. Yakışıklı oyuncu yazısında “Yaman Kırımlı karşılık.

Halil İbrahim Ceyhan'dan yürek yakan veda

Birsen Altuntaş'ın haberine göre sezon sonunda “Emanet” dizisinden ayrılan ve bu sezon “Kirli Sepeti” dizisiyle anlaşan Halil İbrahim Ceyhan bir yazı yayınladı ve hayat verdiği Yaman Kırımlı‘ya veda etti.


Halil İbrahim Ceyhan'dan yürek yakan veda


Yakışıklı oyuncu yazısında “Yaman Kırımlı karşılıksız sevgiyi cesareti, özveriyi, sevdikleri için biteviye adanmışlığı her zerresine kadar yaşadın. Her karanlığın, aydınlığına derin bir inanç ve tutkuyla inandın savaştın, senin için elimden geldiğince mücadelende yoldaşın olmaya çalıştım. İstediğin gibi anlayabildiysem yaşatabildiysem seni ne mutlu bana… Bana bu gözü kara delikanlıyı emanet ettiği için başta yapımcısı olmak üzere yönetmenlerime, partnerlerime ve oyuncu arkadaşlarıma, ve bu güne karar çalıştığım tüm set ekibimize minnettarım” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER