Hande Erçel oyunculuğunu eleştirenlere ne dedi?

Hande Erçel, rol aldığı "Bambaşka Biri" isimli dizide canlandırdığı 'Savcı Leyla' rolüyle büyük beğeni toplasa da kimi çevrelerin eleştirilerinden de kurtulamıyor. TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2.

Hande Erçel oyunculuğunu eleştirenlere ne dedi?

Hande Erçel, rol aldığı "Bambaşka Biri" isimli dizide canlandırdığı 'Savcı Leyla' rolüyle büyük beğeni toplasa da kimi çevrelerin eleştirilerinden de kurtulamıyor.


Hande Erçel oyunculuğunu eleştirenlere ne dedi?


TV8'de ekrana gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programının haberine göre
katıldığı bir etkinlikte oyunculuğunu eleştirenlere yanıt veren Erçel, "Ben bunu karakterim üzerinden cevaplamak istiyorum. Canlandırdığım Leyla kendi dünyasında var olabilmek için çok çalışıyor. Bende ne yazık ki ülkemde, kendi dünyamda var olabilmek için bu meslekte çok savaş veriyorum. Ekranda o karakterleri izlerken 'Ne kadar güzel, ne kadar güçlü' diyoruz ama hayattan birini gördüğümüzde desteklemek yerine eleştiriyoruz. O yüzden eleştiriler bazen üzüyor ama çok üzülsem, etkilensem meslekte 10 yılı dolduramazdım. Canlandırdığım karakteri çok seviyorum. Leyla gibi kadınlar iyi ki varlar" ifadelerini kullandı.Hande Erçel oyunculuğunu eleştirenlere ne dedi? - Resim : 2

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER